تکنولوژی

ناودانی سبک چیست ؟

ناودانی استیل

ناودانی سبک چیست ؟

ناودانی ها از مهم ترین مقاطع فولادی بوده که در گروه پروفیل های باز قرار میگیرند این پروفیل از سطح افقی جان عنوان داده شده و همچنین متشکل از دو سطح عمودی با عنوان بال است این مقاطع با توجه به کاربردشان از متریال گالوانیزه , آلومینیوم و فولادهای زنگ نزن تهیه شده و با قیمت های متفاوتی به بازار ارائه می شوند از جمله مهم ترین ویژگی های ناودانی ها می توان به استحکام بالا در عین حال سبکی و قابلیت شکل پذیری این محصول اشاره نمود این مقاطع بر حسب وزن به دو دسته سبک و سنگین تقسیم می شوند که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند اما آنچه مورد بحث ما است ناودانی سبک , مشخصات , مصارف و ویژگی های آن می باشد . استیل آرام تامین کننده لوله و ورق استیل استنلس با بهترین برندهای استیل در خدمت شماست . جهت خرید با ما تماس بگیرید و یا همراه ما  باشید با  :

  • ناودانی سبک چیست ؟
  • مشخصات ناودانی های سبک
  • ناودانی های سبک چه مصارفی دارند ؟
  • مهم ترین ویژگی های ناودانی های سبک
  • بهترین برند ناودانی های سبک
ناودانی استیل

لیست قیمت نبشی و ناودانی استیل

ناودانی سبک چیست ؟

ناودانی ها از لحاظ وزنی و ابعادی به دو نوع سبک و سنگین تقسیم می شوند ناودانی سبک وزنی کمتر از جدول اشتعال دارد به طور کل می توان گفت می توان گفت وزن آن با ابعاد درج شده با جدول مهندسی محاسباتی مطابقت نداشته و وزن آن پایین تر از مقدار استاندارد است و ناودانی که مطابق با جدول اشتعال ساخته می شود با عنوان ناودانی سنگین شناخته می شود .

مشخصات ناودانی های سبک

ناودانی های سبک در مقایسه با نوع سنگین خود سادگی کمتری را دارا می باشند سطح مقطع این نوع در مقایسه با نوع سنگین پیچیده ر بوده و نیز ظرافت بالایی را داراست زیرا ماده اولیه این نوع فولاد کربنی ساده است چگالی آن به اندازه چگالی فولاد ( 8 هزار کیلوگرم بر متر مکعب است ) برای محاسبه وزن آن نخست باید حجم آن را بر حسب متر مربع به دست آورد و حاصل را در 8 ضرب کرد تا وزن این ناودانی به کیلوگرم به دست آید .

قیمت میلگرد 304L

ناودانی های سبک چه مصارفی دارند ؟

اکثر کاربرد ناودانی سبک به صنعت ساختمان سازی مختص می شود از جمله مصارف این مقاطع می توان به استفاده برای ساخت نمای ساختمان ؛ تولید و طراحی چهارچوب ها ؛ تولید پایه ماشین آلات ؛ استفاده در بناهای معماری ؛ استفاده در صنایع دریایی و…..اشاره نمود .

مهم ترین ویژگی ناودانی های سبک

از مهم ترین خصوصیات و ویژگی های ناودانی های سبک می توان به ابعاد کمتر نسبت به ابعاد درج شده در جدول اشتعال ؛ وزن سبک تر نسبت به ناودانی های سنگین ؛ قیمت کمتر در مقایسه با ناودانی های ستگین و متفاوت بودن استانداردهای رعایت شده هنگام تولید آن

بهترین برند ناودانی های سبک

از مهم ترین فاکتور ها در تولید ناودانی سبک توجه به کارخانه تولید کننده و انتخاب برند معتبر است با توجه به برند تولیدی می توان اطلاعات کاملی در رابطه با  نحوه تولید , استاندارد صورت گرفته در ساخت آن را به دست آورد و از طول عمر ؛ کیفیت وقیمت آن تا حدودی اطلاع کسب نمود از جمله برند این محصول می توان به فولاد ناب تبریز؛ شرکت فایکو ؛ ماهان , آریان ؛ زنجان , ابهر ؛ کارخانه های مشهد مانند شکوفه , منظومه و…. اشاره نمود .

لیست قیمت پروفیل 316 و 304

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *