فلزات

تسمه استیل

تسمه استنلس استیل
تسمه استیل

تسمه استیل

تسمه استیل 304L و آلیاژهای 316 , 304 عرضه میشود . فروش تسمه استیل در شاخه های 6 متری در ضخامت 3 تا 6 میلیمتر و عرض نوار 30 تا 100 میلیمتر با لیست قیمت زیر ارائه میگردد . در حال حاضر تسمه های  برند چین در نورد گرم و سرد با قیمت دست اول موجود میباشد . برای مشاوره و ثبت سفارش و کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .

لیست قیمت تسمه استیل 304L

قیمت تسمه 304 بروزرسانی قیمت : 17 / 02 / 1403
شرح کالاکشورمتریال قیمت به ریال
تسمه استیل سابز 3*30 میلیمتر شاخه 6 متریچین304L2,450,000
تسمه استیل سابز 4*30 میلیمتر شاخه 6 متریچین304L2,450,000
تسمه استیل سابز 3*40 میلیمتر شاخه 6 متریچین304L2,450,000
تسمه استیل سابز 4*40 میلیمتر شاخه 6 متریچین304L2,450,000
تسمه استیل سابز 3*50 میلیمتر شاخه 6 متریچین304L2,450,000
تسمه استیل سابز 4*50 میلیمتر شاخه 6 متریچین304L2,450,000
تسمه استیل سابز 3*60 میلیمتر شاخه 6 متریچین304L2,450,000
تسمه استیل سابز 4*60 میلیمتر شاخه 6 متریچین304L2,450,000
تسمه استیل سابز 3*80 میلیمتر شاخه 6 متریچین304L2,450,000
تسمه استیل سابز 4*80 میلیمتر شاخه 6 متریچین304L2,450,000
تسمه استیل سابز 3*100 میلیمتر شاخه 6 متریچین304L2,450,000
تسمه استیل سابز 4*100 میلیمتر شاخه 6 متریچین304L2,450,000
تسمه استیل سابز 5*100 میلیمتر شاخه 6 متریچین304L2,450,000
تسمه استیل سابز 6*100 میلیمتر شاخه 6 متریچین304L2,450,000

خرید تسمه استیل

در خرید تسمه استیل دقت کنید تا همان متریالی خریداری شود که مد نظر شماست . در این باره ما شما را به یک مشاوره رایگان  و کاربردی دعوت میکنیم  تا از آنچه که لازم است اطلاعات لازم را کسب نمایید .

نوسان قیمت تسمه استیل

نوسان بالای قیمت فولاد به دلیل تاثیرات هزینه های جابجایی ، قیمت سنگ آهن ، قیمت روز نفت ، ارزش پول ملی ، تامین مواد افزدنی همچون مولیبدن ، منیزیوم و…. ، استهلاک دستگا های کارخانه فولاد ، هزینه های نیروی انسانی و سایر فاکتورهای تعیین کننده قیمت فولاد ما را از درج قیمت تسمه ها و سایر متریال های استنلس استیل در وبسایت معذور میکند . چنانچه قصد خرید دارید از شما خواهشمندیم با ما تماس بگیرید  . اما ضمانت استیل آرام در قبال  کیفیت محصولات خود پا برجاست . بهر ترتیب ما قیمت روز تسمه استیل 304L را در وبسایت قرار میدهیم . این برآورد قیمت برای شاخه های 6 متری خواهد بود . همراه شما هستیم با :

 1. پشتیبانی سفارش شما
 2. تضمین کیفیت و آنالیز متریال بعد از فروش
تسمه 304

چرا تسمه استنلس استیل ؟

نوارهای ورق استیل و تسمه استنلس استیل و کربن استیل همگی از دسته محصولاتی هستند که در قطعه سازی و صنایع کاربرد فراوانی دارند . اما در این باره نمیتوان گفت که هر دو با یک سختی و از یک پیوند مولکولی برخوردارند . چرا که کاربرد آنها با یکدیگر متفاوت بوده و هر کدام برای موارد  خاصی استفاده میشوند . مثلا تسمه ها میتوانند هم در ماشین کاری و ساخت قطعات استفاده شوند و هم  در اشکال گوناگون در ساخت سازه های استیل . برای کاربردهایی که در ادامه ذکر میشوند گاهی اوقات تسمه استنلس استیل و گاهی از تسمه های فولاد کربن استفاده میگردد چرا که وجود نیکل 10 درصدی در ساخت استنلس استیل هزینه ساخت تسمه استیل را بالا میبرد و در مواقعی که مقرون بصرفه نیست نمیتوان از آن استفاده کرد . اما بهر حال  نکته مهم در اینجا ویژگیها و خواص مکانیکی تسمه استیل 304 یا 316  و یا هر کدام از کلاسها مطرح است که به طور کلی عبارتند از :

 • مقاومت بالا نسبت به نیروی کششی
 • مقاومت در برابر دمای بالا
 • مقاومت بالا در برابر هر گونه رطوبت اعم از آب ، اسید و هر نوع مواد شیمیایی دیگر
 • کیفیت ظاهری بی نظیر و براقیت ذاتی تسمه
 • مقاومت به فشار و دارای حد تسلیم بالا
 • مقاومت به ضربات
 • مقاومت به شکنندگی بالا و ایجاد حفره های دانه ای و عمقی

تسمه استیل چیست ؟

در واقع برشی از سطح مقطع فلز  استیل روی انواع  ورق میباشد  .

تسمه های در متریال های آلومینیومی ، پلاستیکی ، نخی  و آهنی  و برخی متریال دیگر تولید میشوند  . پر مصرف ترین آنها تسمه های آهنی میباشند . ما در این سایت با تسمه استیل سرو کار داریم که به صورت نواری و یا شاخه ای بسته به ضخامت های مختلف تامسن و توضیع میکنیم .  که در فرآیند تولید به دو دسته تقسیم میشود .

 1. تسمه نوردی
 2.  تسمه ماشین کاری

  تولید تسمه نوردی

مدل نوردی از صفحات بازیافتی  و ضایعات آهن به حالت ذوبی تبدیل میگردد و تولید میشود  و در طول این تسمه بسته به شرایط کارخانه متفاوت میباشد .سایز این تسمه ها  اغلب از  ۴متر تا ۷متر متغیر میباشند .

  تولید تسمه ماشین کاری

در نوع ماشین کاری، تسمه ها بسیار دقیق تر و با کیفیت تر میباشند .  محصولات از ورق استیل  فابریک و درجه یک و به صورت یکدست ، یک سایز ، همراه با تلرانس  و خوش برش و به صورت شاخه ای تولید می شوند. خب درباره سایز تولید شاخه میتوان عنوان کرد که  اغلب شاخه ها به صورت ۶متری عرضه می شوند. پولیش کاری و کار با ابزار در این تسمه ها بسیار لذت بخش است چرا که در آخر لبه های تیز محصول با کمک ماشین آلات و ابزارهای مخصوصی پولیش کاری میشود و براده ها و لبه های اضافی  حالت گرد به خود می گیرند .

کاربردهای تسمه استیل چیست ؟

تسمه استیل نوعی تسمه فلزی بوده که ساخته شده از آلیاژ فولادی با محتوای کروم است , این فولاد با کروم تقویت شده و مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارد همچنین طول عمر بالاو استحکام کششی فوق العاده ای دارد , کاربردهای تسمه استیل با توجه به ویژگی ها , گرید و انواع آن مختلف است و به طور گسترده در صنعت ساخت و ساز , تجهیزات پردازش مواد شیمیایی , دستگاه های پزشکی و.. استفاده می شوند .

 • نحوه ساخت تسمه استیل
 • پر کاربردترین انواع گرید تسمه استیل
 • کاربردهای  تسمه استیل در صنعت
 • ویژگی های تسمه استیل
 • عوامل مؤثر در قیمت تسمه استیل

نحوه ساخت تسمه استیل

تسمه های استیل قطعات بریده شده از ورق های استیل بوده که بر حسب نیاز مشتری در ابعاد مختلف تولید می شوند , فرآیند ساخت تسمه استیل با استفاده از دو روش نورد و ماشین کاری صورت می پذیرد در روش اول از ضایعات آهن و صفحات بازیافتی برای ساخت این تجهیز استفاده شده و طول محصول بین 4 تا 7 متر است و در روش ماشین کاری از ورق های فابریک و درجه یک برای تولید این محصول استفاده می شود , ابتدا ورق را اتوکشی می کنند تا پس از ماشین کاری ورق های صافی ایجاد شود در نهایت نیز لبه گیری انجام می شود این نوع تسمه ها تلورانس کمی داشته و  در شاخه های 6 متری به بازار ارئه می شوند .

پرکاربردترین انواع گرید تسمه استیل

تسمه استیل گرید 304 :

تسمه استیل ساخته شده با این گرید دارای 18 درصد کروم و 8 درصد نیکل بوده و مقاومت خوبی در برابر خوردگی دارد کاربردهای تسمه استیل با این گرید اغلب در دستگاه های کشاورزی , مواد غذایی و نوشیدنی , آب معدنی و..است زیرا این گرید توانایی پایین نگه داشتن احتمال آلودگی را دارد .

تسمه استیل گرید 316 :

گرید 316 تسمه استیل دارای حداکثر 18 درصد کروم و 14 درصد نیکل است کاربرد این نوع تسمه برای محیط های کلرایدی و دریایی است که در برابر خوردگی ناشی از آب شور مقاومت بالایی دارد .

 کاربردهای  تسمه استیل در صنعت

صنایع الکترونیکی :

کاربرد تسمه استیل  در صنایع الکترونیکی برای ساخت و طراحی قطعات دقیق از قبیل کلیپس ها , پین ها , فنرها و کانکتورها است .

صنعت دکوراتیو :

تسمه استیل به دلیل ظاهر و ساختاری زیبا و اشکال مختلف طلایی , خشدار , چرمی رنگ , براق , مسی , آبی , مشکی و.. در معماری و طراحی دکوراسیون داخلی نیز مورد استفاده قرار میگیرد .

صنایع غذایی :

تسمه های استیل به دلیل اینکه مقاومت بالایی در برابر خوردگی و اکسیداسیون دارند بنابراین می توانند بدون آسیب دیدن همواره با مواد غذایی در تماس باشند از این قطعه در صنایع غذایی برای حمل و نقل مواد غذایی استفاده می شود .

صنعت معدن :

تسمه های استیل مقاومت بالایی نسبت به فشار , سایش و دماهای بالا دارند همین امر نیز باعث شده  تا از این تجهیز برای انتقال و حمل مواد معدنی نیز استفاده شود .

فروش میلگرد استیل سایز 10 میلیمتر 304 چین
تسمه استبل

کاربرد تسمه استیل در بسته بندی

از تسمه استیل برای ایجاد بسته بندی محکم در صنایع بسته بندی به خصوص بسته بندی محصولات غذایی و دارویی نیز استفاده می شود .

ساخت انواع اماکن تفریحی و مذهبی , ساخت ادوات  نظامی , ساخت گیوتین , قطعات خودرو  و هواپیما ,  دستگاه های  کشاورزی , انواع نماهای ساختمانی , برج , انواع محصولات صنعتی , کابل های برق و تلفن , چاقوسازی و لوازم آشپزخانه, لوازم جراحی ,رادیاتور , بالابر جرثیقل , تجهیزات حفاری , حفاظ های زندان و ساخت قفل و کلید , انواع پمپ ها , انواع لوازم عایق کاری و استفاده در صنایع شیمیایی و صنعت نفت و گاز و صنعت فولاد  از دیگر کاربردهای تسمه استیل است.

ویژگی های تسمه استیل

 • مقاومت بسیار بالای در برابر ضربه , فشار و سایش
 • قابلیت تحمل دمای بالا تا 1000 درجه سانتی گراد
 • ضخامت کم نسبت به تسمه های دیگر
 • مقاومت کششی فوق العاده

ابعاد استاندارد تسمه استنلس استیل

 • طول تسمه های ماشینکاری شده 6 متر در نظر گرفته میشود .
 •   برش ورق در عرض های مورد نظر مشتری تولید گردیده  و سپس ماشینکاری روی آنها صورت میگیرد .
 • تسمه های فابریک و نوردی از نورد شمش در طول متغیر (5/5 متر الی 6/5 متر) ، ساخته میشوند .
 • تسمه های نواری نیز به صورت رولی ، بوسیله برش نواربری از رول ورق شیت شده و  تولید میگردد .

لوله فولادی n80

تسمه کربن استیل
تسمه کربن استیل

تسمه کربن استیل

پترو استیل آرام گالری بهترین های استیل اعم از لوله استیل ، اتصالات استیل ، تسمه کربن استیل ، تسمه استنلس استیل ، ورق استیل ، واشر استیل ، فلنج استیل ، واشر فنری استیل  و بهترین های میلگرد و پروفیل  را به بازار عرضه میکند . ما به عنوان یکی از بهترین های وارد کننده و تولید کننده تسمه استیل نیز میباشیم که در این زمینه شما را با انواع و اقسام تسمه ها مخصوص ماشین کاری آشنا میکنیم . امیدواریم از کار کردن با آلیاژهای این شرکت استفاده بهینه و کارآمدی داشته باشید .

کاربرد تسمه کربن استیل

در واقع بر خلاف اینکه تسمه استنلس استیل تولید اختصاصی خود و مواد خاص خود را دارد ، تسمه کربن استیل از همان ورق های معمولی کربن استیل به دست می آید  . کاربرد این تسمه ها نیز در کارخانجات و دستگاه های کشاورزی دیده میشود . اما در کارخانجات مواد غذایی و آب معدنی از استفاده این نوع تسمه خود داری میشود .

ابعاد استاندارد تسمه کربن استیل

سایز این تسمه ها نیز همانند تسمه استنلس استیل در نظر گرفته میشود  .اما طول آنها در برخی موارد با هم متفاوت هستند و همیشه بر پایه طول 6 متر تولید نمیشوند . تسمه های 304 استیل استنلس نیز موجود است

در مورد تفاوت استیل 316 و 316L بیشتر بدانید

تسمه استیل

کاربرد تسمه استیل

تسمه های فولادی و استیل در سالهای اخیر افزایش مصرف فراوانی داشته است که بد نیست به برخی از آنها اشاره کنیم .

 • استفاده تسمه  در ساختمانها
 • استفاده تسمه در برجسازیها
 • استفاده تسمه در قطعات کشاورزی
 • استفاده تسمه در ساخت انواع گیوتین ها
 • استفاده تسمه در کارخانجات  مواد غذایی
 • استفاده تسمه در کارخانجات آب معدنی
 • استفاده تسمه در موارد نظامی
 • استفاده تسمه در آردوواز باغها و اماکن تفریحی
 • استفاده از تسمه در ساخت اماکن مذهبی
 • استفاده تسمه استیل در دستگاه های برش مواد غذایی
 • استفاده تسمه در ساخت انواع پرس ها

برترین برندهای لوله استیل با استیل آرام

ویژگیهای تسمه استیل

در کاربردهایی که نام برده شد میتوان تسمه های مختلفی استفاده کرد . اما چرا ما استنلس استیل را انتخاب میکنیم ؟! خب از آنجایی که محیط  ما بایستی برخی شرایط خاص را از آلیاژ کاربردی آنالیز کند اینجاآلیاژ استنلس استیل میتواند گزینه مفیدتری نسبت به سایر متریال های دسته فلزات داشته باشد . چرا که  :

 • تسمه استنلس استیل زنگ نمیزند و همین خاصیت آلیاژی نیازمند کلیه محیط های در معرض رطوبت میباشد
 • تسمه استیل های استنلس در تماس با مواد شیمیایی و خورنده مقاومت بسیار خوبی دارند
 • مقاومت کششی تسمه های استیل میتواند در صنعت یکی از مهمترین ویژگی مورد نیز صنعتگران باشد
 • در ماشین کاری تسمه های استیل ابعاد و اندازه های دقیقتر و کیفتی سطح ماشین کاری بسیار بهینه تری خواهیم داشت

ساخت چاقو و ابزار برش

از تسمه های سیلور استیل در تولید چاقو ، ساتور ، چنگال و ابزار برش استفاده های زیادی میشود . اگر در چند سال پیش  نگاهی به لوازم برنده آشپرخانه  می انداختید متوجه نقره ای بودن این ابزار میشدید  و گاها برخی تصور میکردند که در تولید آن از نقره نیز استفاده میشود . اما این  ترکیب نقره نیست چرا که خاصیت فولاد نقره ایست که به حالت نقره ای بوده و  از دسته فولاد ابزار سردکار میباشد  و به رنگ نقره ای جلوه میکند . تسمه استیل های ابزاری جهت ساخت لوازم برنده ای مثل لوازم زیر میباشد و  هم در صنعت و هم در تولید لوازم خانگی از آن استفاده میشود

 • تولید گیوتین ها  و تیغه قیچی های صنعتی
 • تولید چاقو ، کارد ، چنگال و…. کلیه لوازم برنده آشپزخانه نیز از کاربردهای تسمه استیل میباشد
 • تولید  تیغه  ابزار برش اتوماتیک و پنوماتیک برش کارتن ، ورق آلومینیوم ، آهن و ….

کاربرد تسمه استیل در خودروسازی

خودروسازان نیز دیگر هدف کاربرد تسمه های استیل میباشد.  تسمه هاس  استنلس استیل در خودروسازی گاها نقش نوعی لاتون و همچنین کاربرد به عنوان تسمه کشی بدنه دارند . اتصال سینی  و موتور خودرو  لوازم زیر کاپوت و همچنین پدال ها و لوازم داخل اتاق ماشین نیز هدف دیگر تسمه های استیل هستند

کاربرد تسمه استیل در دوچرخه سازی

موتورسازی و دوچرخه سازی   نیز دیگر کاربرد تسمه های استیل را یدک میکشند . استفاده از تسمه استیل در طوقه دوچرخه و رکاب موتور  و قطعات سیلندر و اتصالات بدنه دوچرخه و موتورسیکلت گزینه هاییست که امروزه تقاضای برش و توضیع تسمه های استیل را بیشتر کرده است

کاربرد تسمه استیل در رادیاتورسازی

تولید رادیاتورهای مسی و آلومینیومی هر دو به تسمه های استیل جهت تسمه کشی نیازمند است . این گزینه تسمه های کربن استیل را بیشتر در بر میگرفته است اما آلیاژ استنلس نیز در رادیاتورهای مدرن بهتر جا افتاده است

تسمه استیل ضخیم در تولید فلنج های کوچک

از تسمه های ضخیم در قسمت پلیت سوراخ کاری شده فلنج استفاده میشود . فلنج ها از قسمتی با اتصالات ، فلنج یا شیرآلات فیت میشوند که تشکیل شده از یک صفحه فلزی میباشد . این صفحه معمولا از تسمه های ضخیم یا برای ضخامت بالاتر از پلیت های استیل تولید میشود . اما از آنجایی که ضخامت و عرض تسمه بالا نیست از  تسمه استیل تنها  برای فلنج های کوچک استفاده میشود  و پس از پرداخت کاری به فلنج جوش داده میشود و در نهایت مجددا روی کار پرداخت میشود .

تسمه استیل سخت شده در تیغه برش

تسمه های فولاد spk تسمه هایی هستند که در تیغچه برش قیچی و گیوتین های مختلف از آن استفاده میگردد . این تسمه ها که سختی بالای 50 دارند در برش و زاویه گرفتن ،  ابزار و تجهیزات مخصوص خود را دارند   . تسمه های spk اغلب برای ابزار برش استفاده میشود اما در موارد دیگری همچون صفحاتی که تحت فشار و خطر سایشی قرار دارند در صنعت نفت و گاز کاربرد دارند

تسمه استیل

خرید تسمه استیل با بهترین قیمت

استیل آرام یکی از تامین کننده های اصلی تسمه استلی وارداتی  چین و هند میباشد . فروش تسمه استیل 304 و 316  و سایر سری های استنلس استیل به صورت عمده و رولی با بهترین قیمت به شرط تست آلیاژ ارائه میگردد . استیل آرام کلیه سری های استنلس استیل 200 ، 300 و 400 تسمه را تامین میکند . در تولیدی ها ، پروژه های ساخت و ساز و عمده فروشان استیل میتوانید تسمه استیل مورد نیاز را در هر تناژی از استیل آرام تامین کنید . خرید مطمئن با استیل آرام تجربه کنید  :

 • فروش تسمه استیل 304
 • فروش تسمه استیل 316
 • فروش تسمه های ماشین کاری
 • فروش عمده تسمه های فابریک ، ترانس ، نورد و……

تفاوت ورق و تسمه استیل

عمده تفاوت ورق و تسمه در ساختار این دو میباشد که تسمه را عمدتا جهت ماشین کاری تولید میکنند اما ورق بیشتر جهت پوشش دهی و شبکه بندی لایه ای مورد استفاده قرار میدهند . از این جهت تسمه ها معمولا سخت تر و سطح ماشین کاری آنها بهتر است .

شباهت ورق و تسمه  های فولادی

تسمه استیل هر تفاوتی که با ورق ها داشته باشد از نظر ظاهر به حدی به ورق نزدیک است که اغلب تصور میکنند یک تسمه استیل از ورق های استیل برش داده شده است . تسمه و ورق اغلب از رول های نازک برش داده میشود و مانند پلیت ها ضخیم نیستند . از نظر خواص مکانیکی نیز یک تسمه و ورق میتواند استیل 304 ، 316 و یا هر آلیاژ دیگری باشد ( البته فاکتور ماشین کاری در تسمه های استیل رعایت میشود   )

لوله استیل 304L چیست ؟

لوله استیل L 304 یکی از پر استفاده ترین لوله ها در صنعت لوله استیل 304 است , این لوله

کاربرد لوله استیل 201

لوله استیل 201 لوله استنلس استیل از انواع لوله های فولادی است و به دلیل وجود عناصری مانند کروم و

کاربرد گوی استیل چیست ؟

کاربردهای گوی استیل چیست ؟ یراق آلات استیل از مهمترین تجهیزات برای نصب نرده استیل محسوب می شود , یراق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *