خانه / لوله استیل / لوله استیل

لوله استیل

لوله استیل
لوله استیل
لوله استیل مانیسمان

لوله استیل

واردات و تامین انواع لوله استیل اعم از لوله استنلس استیل و لوله کربن استیل (مانیسمان و درزدار ) در آلیاژهای مختلف . بهترینهای لوله ضد زنگ استیل برای تمامی کارخانجات و تولیدیها و شرکتهای ساختمانسازی  و….  بهترین های پروفیل استیل ، نبشی استیل ، لوله های استیل و کلیه محصولات لوله باز و بسته را میتوانید با بهترین قیمت از استیل آرام تهیه نمایید  . لوله استیل مانیسمان و درزدار با متریال های :

A106 GR.B – A53 GR.B – API 5L GR.X42 to X70 – A33 GR.6 – A312 GR.304/304L & 316/316L & 321 & 347 & 309 & 309S & 310 & 310S Exotic alloys … Form 1/2˝ to 56˝ sch 10 to XXS

قیمت لوله 304 و 316 استیل آرام

انواع لوله استیل

هر آنچه درباره انواع لوله استیل باید بدانید را در این برگه میتوانید مطالعه کنید  . tupe pipe steel  یا همان لوله استیل که استوانه ای توخالی و در سایزهای مختلف تولید میشود ، امروزه یکی از نیازهای اصلی صنعت دکوراتیو و صنایع پتروشیمی و کارخانجات مواد غذایی است . شما میتوانید انواع لوله استیل ها را در بازار استیل یافت کنید  . در این مورد میتوان به برخی از انواع لوله استیل ها مانند لوله استنلس استیل مانیسمان ، لوله استنلس استیل درزدار ، لوله کربن استیل مانیسمان و لوله کربن استیل درزدار و برخی لوله های دیگر که همه اینها را در مطالب زیر توضیح خواهیم داد اشاره داشت . امیدواریم از این مطالب لذت ببرید .

بهترین های ورق استیل با استیل آرام

لوله استیل صنایع غذایی

لوله ضد زنگ صنایع غذایی

سیستم تاسیسات صنایع غذایی اعم از سیستم لوله کشی ، سیالات ، سینی برق  وروردی و خروجی مخازن و ….. به لوله استیل صنایع غذایی و تیوپ استیل نیاز بالایی دارند

لوله استیل مانیسمان

لوله 304 ضد زنگ

فروش عمده لوله استیل 304 برای کلیه شرکت های نفت و گاز و تولیدیها جهت ساخت قطعات و بوبه کشی های پروژه محور . انواع لوله 304 استنلس استیل در بهترین برندها ، در کلاس ها و رده های …

لوله استیل 316

لوله 316 ضد زنگ

براقیت سطح لوله استیل 316 ، استحکام و کارایی بالا به جهت مقاومت عالی در برابر عملیات جوشکاری ، عملیات پلاسما ، متال اسپری  و…… مقاومت کامل در برابر هر گونه خوردگی حفره ای

لوله استیل 201

لوله 201 ضد زنگ

مقاومت در برابر عملیات های جوشکاری با ولتاژ بالا روی لوله های استیل 201 ، 309 و 310 موجب شده است تا این متریال ها نیز در شرکت های نفت و گاز کاربرد فراوانی داشته باشد و ساختار ..

تفاوت تیوپ و لوله

لوله 430 ضد زنگ

تامین انواع لوله استیل 430 در برترین برندهای جهانی فولاد با بهترین بسته بندی و بارگیری و ارسال توسط شرکت . شرایط ویژه همکاری را از دست ندهید

لوله استیل 420

لوله 420 ضد زنگ

قابلیتهای عالی آنیل و سختکاری با انواع لوله استیل 420 اینبار خریدی مطمئن از بهترین برندهای استیل جهان . انواع لوله های فولادی کربن و استنلس و …

لوله استیل مانیسمان و درزدار

لوله مانیسمان و درزدار

لوله ها در دو روش مانیسمان و درزدار تولید میشوند .  بهترین های لوله استیل مانیسمان و درزدار را در بازار استیل .  لوله های جوش داده شده و بدون جوش

لوله استیل مانیسمان و درزدار

لوله های فولادی

ساختار لوله ها و ورق استیل و کلیه محصولات استیل در دو دسته اصلی استنلس استیل و کربن استیل تولید میشوند . که ترکیبات آنها با افزایش نیکل و کروم  ….

انواع لوله استیل

اگر بخواهیم انواع لوله استیل های موجود در دنیا را نام ببریم و برای هرکدام از مشخصات و مختصات فنی مطالبی را عنوان کنیم بهتر است که در ابتدا از دسته بندی انواع لوله استیل شروع کنیم . لوله ها از ورقهای استنلس استیل تولید میشوند که به شکل های نواری برش میخورند که در ادامه به روند کامل تولید آن ها خواهیم پرداخت  .

دسته بندی لوله ها در صنعت

. لوله های استیل امروزه در صنعت پتروشیمی نفیت و گاز کاربرد بسیار زیادی دارند  و همچنین روزانه به دسته بندی های بیشتری تقسیم میشود . حال ما قرار است در این برگه هر آنچه از پر مصرف ترین انواع لوله استیل اطلاعاتی داریم را در اختیار شما قرار دهیم .

لوله استنلس استیل

با اضافه کردن کروم به آهن استنلس استیل به وجود می آید . در صنعت فلز برای روبرو شدن با خوردگی متریال کاربردی از استنلس استیل استفاده میشود تا مقاومت جنس استیل بالاتر برود . و در این بین با بیشتر شدن درصد کروم در استیل نیز استیل ضد زنگ میشود . خواص ضد زنگ بودن استنلس استیل کاربرد این متریال را بالا میبرد و یکی از نیازهای اصلی صنعت را برطرف میکند .

 

لوله استنلس استیل چیست ؟

لوله استنلس استیل نیز لوله هایی هستند که نتیجه فرآیند خاص خود است . با افزودن کروم به آهن مقاومت این فلز بالا میرود و در نهایت استنلس استیل به وجود می آید  . حال با دوروش برش ورق و کوره ای لوله استنلس استیل به وجود می آید .

درباره لوله های مانیسمان و درزدار بیشتر بدانید

لوله استیل
لوله استیل
لوله استیل

لوله استنلس استیل مانیسمان

 

زمانی که در تولید لوله استیل از جوشکاری و روند برش ورق در کار است این لوله را لوله استنلس استیل درزدار مینامند و در غیر اینصورت زمانی که با عملیات کوره ای و کشیدگی لوله ها را تولید میکنیم به این لوله های مانیسمان میگوییم.

لوله استنلس استیل درزدار

فرآیند تولید لوله استنلس استیل بدون درز

فرآیند تولید لوله های فولادی ضد زنگ بدون درز:

 • این روند با تشکیل لوله متری جوش داده شده شکل میگیرد
 • در  لوله استیل درزدار  از نوار فولادی ضد زنگ با کیفیت اولیه وارد شده و آزمایش شده آغاز می شود.
 • آخرین تکنیک جوشکاری چند الکترودهای TIG برای کیفیت بالای جوشکاری و فیوژن 100٪ استفاده شده است
 • با استفاده از آرگون خالص سازی، بدون افزودنی فلزی اضافه شده است.

مقاله لوله های ضد زنگ را مطالعه کنید 

                                       کاربرد لوله استنلس استیل

لوله استنلس استیل در کارخانجات آب معدنی

 • لوله کشی سیستم تصفیه آب فیزیکی
 • لوله کشی بخش رزین تبادل یونی
 • لوله کشی با لوله استنلس استیل و لوله کربن استیل در شرایط خاص در بخش  مخازن کربن فعال
 • لوله کشی فیلتر ux
 • لوله کشی تصفیه آب اسمز معکوس
 • لوله کشی تصفیه آب ازناسیون
 • لوله کشی سیستم ذخیره سازی ازناسیون
 • لوله کشی در فرآیند بطری سازی

لوله استنلس استیل در کارخانجات ماشعیر

 • لوله کشی در بخش مالت سازی
 • لوله کشی در بخش فیلتراسیون
 • لوله کشی در بخش تصفیه آب
 • لوله کشی با لوله استنلس استیل در بخش امتزاج و گاززنی
 • لوله کشی در بخش سیستم شیشه شور
 • لوله استنلس استیل در لوله کشی ورودی و خروجی تانکر آب و تانکر انحلال شکر
 •  استفاده از لوله استنلس استیل و اتصالات استیل در بخش پمپ شربت ، مبدل صفحه ای دو مرحله ای ، کنترل بریکس
 • استفاده از انواع لوله استیل در بخشهای دی اریاتور ، تانک مایه مالت ، تانک بلندینگ ، تانک طعم دهنده
 • لوله کشی در بخش فیلتر دیسکی اتوماتیک ، فیلتر کارتریج ، بافر تانک
 • استفاده از لوله استنلس استیل  و شیرآلات استیل در سیستم دوزینگ اسانس ، سیستم تزریق گاز
 • استفاده از استنلس استیل به جای لوله کربن استیل در بخش دپالاتیزر ، پری فرم ساز و بادکن بطری

شرکت استیل آرام با بهترینهای لوله و شیرالات استیل در خدمت شماست

 

                                           نقش لوله استنلس استیل در کارخانجات

در این بین مصنوعات استیل همچون لوله استنلس استیل ، ورق استنلس استیل ، شیرآلات استنلس استیل  و اتصالات استنلس استیل پای خود را به کارخانجاتی همچون  کارخانجات مواد غذایی  و آب معنی و لبنیات باز میکند .

شما اگر به یکی از این کارخانه ها سری بزنید خواهید دید که از درب ورودی تا بخش های اداری همگی استنلس استیل به کار رفته است .

نقش لوله استنلس استیل در لوله کشی کارخانجات

رایج ترین لوله فولادی ضد زنگ،   لوله استیل  آستنیتی میباشد . این می تواند در بسیاری از برنامه های کاربردی، به دلیل مقاومت در برابر خوردگی خوب، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت در خواص کم دما و خواص مکانیکی استفاده می شود.

 • نفت، شرکت شیمیایی، سوپر بخاری دیگ بخار، مبدل حرارتی
 • انتقال حرارت انتقال حرارت بالا در لوله های مایع در نیروگاه
 • . با لوله فشار
 • دستگاه تصفیه فاضلاب
 • کلیه مجاریهای ورودی و خروجی شیر در کارخانجات لبنی از لوله استنلس استیل استفاده شده است
 • کلیه لوله کشی شستشوی مخازن در کارخانجات لبنی
 • کلیه لوله کشیهای تاسیسات آب معدنی از لوله استنلس استیل استفاده شده است .
 • کلیه شستشوی مخازن آب معدنی  و آب آشامیدنی از لوله استیل استفاده میشود
 • حتی برای فاضلاب تمام کارخانجات مواد غذایی با توجه به وجود اسید در مجاری لوله از لوله استنلس استیل استفاده میشود .
 • کارخانجات مواد شویند مانند کارخانه پریل نیزبه جای لوله کربن استیل از استنلس استیل استفاده میکنند ( به دلیل مقاومت بالا در برابر اسید در شوینده ها  )
 • این روزها دیگر در هر مکان صنعتی در بخش تاسیسات و لوله کشی به جای لوله کربن استیل از متریال استنلس استیل استفاده میشود .
 • لوله استنلس استیل در عملیات جوشکاری با اتصالات و شیرهای هیدرولیکی از بهترین جوش پذیری برخوردار است به این دلیل بیشتر تلاش میشود تا این محصول کاربرد بالاتری داشته باشد .

هر آنچه که باید درباره ورق استیل بدانید

لوله استنلس استیل

لوله کربن استیل

لوله کربن استیل چیست ؟

لوله ای که عناصر آلياژي آن از 1% کمتر بوده و بیشترین  مقدار کربن آن نیز تا  0.25 % باشد را فولاد کربن استيل مي  گویند . بنا به روش عملیات حرارتی روی لوله کربن استیل ،  (ريخته گري، شکل دهي و غیره) در تعریف لوله کربن استیل باید آن را به چند دسته متفاوت تقسیم کرد . یکی از رایج ترین جنس استیل کربن نیز همین لوله کربن استیل است که علامت اختصاری  ASTM با دو کد A53,A106 مشخص مي شود.

لوله کربن استیل چگونه به وجود می آید ؟

زمانی که به آهن کربن افزوده میشود کربن استیل به وجود می آید . در طریقه عملیات حرارتی با یکدیگر متفاوت میباشند اما در ترکیب شیمیایی با هم تفاوتی ندارند  و هريک، در دو گريد A,B توليد مي شوند که نوع B از مقاومت بیشتری برخودار است ، اما به مراتب خشک تر است . به همين جهت بیشتر برای کویلهای بسته و خمش سرد دليل گريد A  را پیشنهاد میکنند .

لوله مانیسمان آتشخور

گونه دیگری از لوله کربن استیل نیز وجود دارد که آن را مانیسمان آتشخور مینامند . این لوله ها میتوانند با حرارت بالا مایعات را از خود عبور دهد . حرارت در این لوله ها تا 450 درجه نیز سعود میکند .

دسته بندی لوله کربن استیل

لوله کربن استیل در مجموع به دو دسته درزدار و بدون درز تقسیم میشود . این لوله ها از ضخامت 1.8 میلیمتر تا 42 میلیمتر در بازار یافت میشوند . ابعاد این لوله ها تقرب با لوله استنلس استیل یکسان است مگر در شرایط خاص

لوله کربن استیل مانیسمان

لوله کربن استیل یا همان لوله های بدون درز یا به اصطلاح سیمی لس در واقع همان لوله هایی هستند ک در فرآیند تولید آنها بدون استفاده از برش ورق و یا جوشکاری تولید میشوند . لوله کربن استیل مانیسمان یا همان بدون درز چون در فرآیند تولید از روش کششی در کوره تولید میشوند ، پس در خط تولید از سایزهای بزرگ به کوچک تولید میشوند .

لوله کربن استیل درزدار

در لوله کربن استیل درزدار کاملا روند تولید با مانیسمان فرق میکند  .در واقع این لوله ها از برش ورق شروع میشود تا نورد لوله و جوشکاری نهایی لوله  . لوله کربن استیل درزدار را اگر بخواهیم به صورت چهارگوش تولید کنیم ، نسبت به لوله کربن استیل مانیسمان به صرفه تر است  و همینطور تولید آن نیز به مراتب ساده تر است .

بهترین های میلگرد استیل با استیل آرام

لوله کربن استیل
لوله استنلس استیل

تفاوت استنلس و کربن چیست ؟

اساسی ترین تفاوت بین لوله استنلس استیل و کربن استیل سختی آن است . استنلس استیل با وجود درصد کروم بالا نسبت به کربن استیل از مقاومت بالاتری برخوردار است .

برخی بر این باورند که استنلس استیل کاملا و در هر شرایطی ضد زنگ میباشند  . اما این یک اصطلاح است .بلکه استنلس استیل تنها در برخی شرایط خاص کاملا ضد زنگ است . مانند :

 • استفاده در آب شیرین
 • برخی محیطهای شیمیایی

استیل بگیر و نگیر چیست ؟

برای کامل کردن اطلاعات خود درباره استیل به برگه اطلاعات عمومی استیل مراجعه نمایید تا شما را با دنیای استیل آشتی دهیم .

بهترین های پروفیل استیل با استیل آرام

سایز لوله استیل

لوله استیل در چه سایزهایی تولید میشود ؟

مختصات انوع لوله استیل در بازار را در این برگه میتوانید با توجه به نیاز کارتان و دسته بندی ردیف شغلی خود مطالعه کنید .

اطلاعاتی در مورد خرید انواع لوله استیل

لوله استیل در بازار از قطر 1.2 اینچ تا 50 اینچ موجود میباشد .

طول اکثر لوله های استاندارد 6 متر است .

اکثر لوله استیل ها با متریال 304، 310، 316 و 321 موجود میباشند

ضخامت این لوله ها در بازار نیز از 1/8 تا 12 اینچ میباشند .

سایز و قطر انواع لوله استیل های تولید شده نیز در رده های صنفی مختلف با هم تفاوت دارند که در ادامه مطلب به آنها میپردازیم .

بهترین برندهای ورق استیل با استیل آرام

لوله استنلس استیل

ساختار لوله استیل

روی دکمه زیر کلیک کنید تا با ماشین آلات و روندی که در تولید لوله استیل طی میشود آشنا شوید .

روند تولید لوله استنلس استیل و لوله کربن استیل

در این کلیپ با روند تولید لوله استیل از ورق های استیل  آشنا خواهید شد  امیدوارم جهت کسب اطلاعات پایه از تولیدات محصولات استیل کافی باشد  . به امید روزی که  شاهد تولید  بیشترین درصد لوله استنلس استیل در داخل کشور عزیزمان ایران باشیم .

استیل آرام فرآیند تکامل استیل

خرید لوله استیل

برای خرید لوله استیل از شرکت پترو استیل آرام میتوانید هم به دفتری محل کار رجوع کنید و یا سفارش خود را از طریق تلفن و مشاوره با پرسنل و مدیریت شرکت انجام دهید  .

اما نکته قابل توجه شیوه همکاری و ادامه آن برای همکاری بیشتر است موارد زیر را از ویژگیهای شرکت بدانید تا از همکاری با ما لذت ببرید و اطمینان خاطر داشته باشید .

 • شرکت دارای کد ثبت شرکتی و قابل استعلام میباشد .
 • عقد قرار داد با شما همراه با شرایط تسویه و دریافت چک و اوراق تضمینی
 • ارائه خدمات در اسرع وقت
 • ارائه محصول در تمام نوسانات بازار با همان نرخ تنظیم شده در قرارداد
 • ارسال لوله استیل ها در تمام نقاط کشور
 • بارگیری لوله استیل ها بدون نیاز به حضور شما

از کجا بهترین لوله استیل را تهیه کنم ؟

خب این سوالی است که برای همه ما پیش می آید  .اما سوال اینجاست که قبل از تعیین  و خرید متریال مورد نیاز باید به چه نکاتی توجه کنیم  ؟  اینکه لوله استنلس استیل برای کار ما مناسب است یا لوله کربن استیل ما به برخی از این موارد اشاره میکنیم

 • در چه صنفی فعالیت دارید ؟

گاهی شما لوله و یا میلگرد و یا ورق استیلی را خریداری کرده و قصد برش و یا ماشین کاری آن را دارید . اما تفاوت متریال و خوش تراش بودن همیشگی خود را ندارد . تعجب نکنید  . اگر خواهان مطالعه بیشتر درمورد فرآیند استیل هستید به برگه اطلاعات عمومی استیل مراجعه نمایید

 • آلیاژ استیل باید از چه ویژگیهایی برخوردار باشد ؟

خب اگر در فولادهای آلیاژی تخصص دارید و متریال استیل را میشناسید خب بد نیست از ساختار فولادهای آلیاژی اطلاعاتی کسب نمایید ما شما را به برگه اطلاعات استنلس استیل هدایت میکنیم .

 • ضخامت و ابعاد لوله استیل  را بشناسیم

فروش لوله استیل

 •  آماده همکاری با تمامی کارگاه های کوچک و بزرگ هستیم .
 • بهترین های لوله استنلس استیل برای کارخانجات مواد غذایی
 • بهترین های لوله استیل برای کارخانجات آب معدنی
 • بهترین های لوله کربن استیل برای تولید قطعات در انواع و اقسام متریال های رایج در بازار
 • فروش بهترین های لوله استیل با توجه به صنف فعالیت شما همراه با کارشناسی رایگان

بهترین سایت فروش لوله استیل

خب تنها تبلیغات کافی نیست . ما مواردی را برای جذب مشتری مد نظر قرار داده ایم که شما نظیر آن را به ندرت دیده اید .

 • شرکت پترو استیل آرام برای فروش محصولات خود شما را در ابتدا با بهترین جنس مورد نیاز خود اشنا میکند  .
 • سپس با یک ضمانتنامه عالی و کد ثبتی اطمینان خاطر شما را جلب میکند .
 • در خرید و نحوه ارسال شما را همراهی میکنیم .
 • سفارشات شما نه تنها در خرید لوله استیل بلکه در تمامی محصولاتی همچون واشر ، گسکت ، پروفیل ضد زنگ 304 و 316 ، میلگرد فولاد ضد زنگ ، نبشی ، تسمه فولاد ضد زنگ ، شیرآلات ابزار دقیق ، فلنج فولادی ضد زنگ و  اتصالات استیل ، قبل از ارسال کارشناسی میکند .
 • شما در هر خرید میتوانید محصول را در صورت مواجه شدن با مشکلی مرجوعه کنید .
 • از محصول خریداری شده و کیفیت آن استعلام لازم به عمل می آید .
 • شرکت درنوسانات بازار شما را از پشتیبانی ویژه برخوردار مینماید .

شرکت پترو استیل آرام فرآیند تکامل استیل در ایران

قیمت لوله استیل

قیمت لوله های استیل در بازار ما متاسفانه همانند سایر محصولات در کشور دجار نواساناتی غیر قابل پیش بینی شده است . امیدواریم که این مشکل برای همیشه کوله بار خود را ببندد و دغدغه های ما را پایان دهد . پس برای استعلام قیمت محصولات باید با ما تماس بگیرید تا قیمت روز را به شما ارائه کنیم . اما این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که در صورت خرید محصول هیچ نکته ای نمیتواند مانع ارسال محصول با همان قیمت خریداری شده شود .

آیا قیمت لوله استیل یکسان می ماند ؟

نواسانات بالا در بازار جهانی فلز بخصوص درایران این روزها قیمت ها را بر یک پایه مشخص نگه نمیدارد  . همین مورد باعث شده تا نسبت به درج قیمت های محصول در سایتها خودداری شود و یا اینکه وقتی قیمت را کاربر مشاهده میکند و جهت خرید اقدام میکند قیمت اصلی محصول با قیمت درج شده متفاوت میباشد .

بهترین برندهای نبشی استیل با استیل آرام

لوله استنلس استیل

ابعاد لوله استیل

اگر به دنبال ابعاد لوله استیل هستید ما شما را با رایج ترین ابعاد لوله استیل و کاربرد آن ها در صنعت آشنا میکنیم  . همه این موارد را در همین برگه عنوان میکنیم تا اینکه هر آنچه درباره لوله کربن استیل و لوله استنلس استیل مورد نیاز شماست فراهم باشد . با تشکر

شرکت پترو استیل آرام

انواع لوله استیل

استفاده های تزیینی از لوله استیل

لوله های استنلس استیل و کربن استیل هر کدام از ویژگیهای خاصی در صنعت و متناسب با محیط کاری معیارهای تخصصی و استانداردهای ویژه در نظر گرفته میشود . اما در مصارف شهری و مخصوصا در بحث دکوراتیو این شرایط متریال لوله ها یا خیلی کمرنگ و یا اصلا در نظر گرفته نمیشود . استفاده های دکوراتیو از  لوله های استیل عبارتند از :

 • استفاده در نرده های استیل ساختمانی و راه پله ها
 • استفاده در تزیینات لاوی مجتمع ها ، ساختمانهای دولتی و خصوصی
 • کاربرد در پایه های تزیینی انواع گلدان ها ، مجسمه ها  و…..
 • کاربرد لوله های تزیینی استیل در صنایع کشاورزی و گلخانه ای نیز  قید شده است
 • از لوله ها در لوله کشی های تزیینی سفره خانه ها و کلافهای تزیینی اماکن دیدنی استفاده میشود
 • استفاده در تولید چرخ دستی های بازارچه ها
 • استفاده در هولدرهای مترو و قطارهای شهری از لوله استیل

بهترین های لوله نرده با استیل آرام

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 1 Average: 5]

حتما ببینید

لوله استیل نسوز

لوله استیل نسوز

امتیاز دهید چند ستاره متعلق به ماست [Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *