تکنولوژی

معایب نرده شیشه ای در مقابل نرده استیل

معایب نرده شیشه ای

لیست قیمت لوله استیل 316 و 304

 

معایب نرده شیشه ای

دشواری در تمیز کردن سمت بیرونی :

از معایب نرده شیشه ای می توان به دشواری در تمیز کردن قسمت بیرونی آن اشاره نمود سمت داخلی شیشه ها را می توان تمیز نمود اما تمیز کردن قسمت بیرونی کمی دشوار است .

لق شدن فریم در اثر تکیه دادن طولانی به آن :

متأسفانه برخی عادت دارند که به نرده های شیشه ای تکیه دهند این نرده ها از دوام بالایی برخوردار بوده و نمی شکنند اما لم دادن طولانی مدت به آن موجب لق شدن فریم شده و یا در نهایت ممکن است شیشه شکسته شود .

بالا بودن هزینه تعمیرات بالا :

از دیگر معایب نرده  شیشه ای می توان به این امر اشاره نمود که ممکن اس در برخی مدل های این سازه برای تعمیر نمودن قطعه ای از شیشه که شکسته باشد شاید نیاز باشد تا تمام نرده را جا به جا کرد و در این جابه جایی شیشه شما متحمل هزینه می شوید .

قیمت روز میلگرد 304 استیل

قیمت بالا :

به طور معمول قیمت نرده های شیشه ای در مقایسه با نرده های آلومینیومی و فولادی از قیمت بالاتری برخوردار است به این دلیل که در این نرده ها از شیشه های سکوریت و لمینت و نیز نرده های استیل و آلومینیومی استفاده می شود .

مزایای نرده های شیشه ای

  • اجرا و نصب سریع
  • هزینه نگهداری پایین
  • دوام و ماندگاری بالا
  • محیط را بزرگتر جلوه دادن

اتصالات نرده شیشه ای

با در نظر گرفتن مزایا و معایب نرده شیشه ای می توان تصمیم گرفت که این نرده ها برای محیط های تجاری و یا مسکونی مورد نظر شما انتخاب درستی هستند یا خیر ؛ اما یک بخش مهم در نرده های شیشه ای اتصالات آن می باشد از مهم ترین یراق آلات و اتصالات نرده شیشه ای می توان به پایه اسپیگات , فیکس پوینت و یوچنل ساخته شده از استنلس استیل سری 304 یا آلومینیوم ؛ اتصالات شیشه به شیشه و شیشه و دیوار و نیز هندریل استیل اشاره نمود .

هندریل استیل بهتره یا یوچنل آلومینیومی ؟

پیشنهاد تکنو استیل برای مکان هایی با تردد و رفت و آمد زیاد بر روی نرده شیشه ای استفاده از هندریل استیل است چرا که استفاده راحت تری نسبت به تاپریل آلومینیومی دارد و نیزاستیل مقاومت بالایی در برابر خوردگی داشته و طول عمر بالایی دارد اما در صورتی که ممکن است پروژه شما وسیله ای بر روی نرده شیشه ای ممکن است پرت شود انتخاب تاپریل آلومینیومی بهتر است .

خرید پروفیل 304 استیل

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *