تکنولوژی

سنسور فشار مبدل خروجی ولتاژ

ابزار دقیق استیل
ابزار دقیق استیل

سنسور  مبدل فشار خروجی ولتاژ

این راهنما اطلاعاتی در مورد انواع سنسور استیل مبدل ولتاژ  که می توانید استفاده کنید و نحوه انتخاب سیگنال خروجی مناسب برای برنامه خود را فراهم می کند. سنسور فشار استنلس استیل که امروزه در صنعت بسیار کاربرد بالاتری نسبت به گذشته دارد  و به یک دانش خاصی تبدیل شده است . سنسور مبدل فشار ولتاژ را در انواع مختلف و ساختارهای ذکر شده و همچنین ذکر کلیه موارد مربوط به این دسته از خانواده ابزار دقیق  در این برگه درج شده است  . ابزار دقیق استیل و مبدل خروجی ولتاژ مورد نظر را با استیل آرام تجربه کنید .

سنسور مبدل خروجی ولتاژ برای  تقویت کننده های سیگنال ساخته شده اند که باعث افزایش سیگنال سطح پایین تولید شده توسط عنصر سنجش مبدل می شود. انواع مختلفی از خروجی های ولتاژ مطابق با اولویت سیستم های تهویه سیگنال ولتاژ صنعت و خاص است.

یک نوع مبدل خروجی ولتاژ را از لیست زیر انتخاب کنید تا  مشخصات محصول را مشاهده کنید و جهت خرید محصول اقدام نمایید  .

اتصالات بوشن استیل از 1/8 اینچ تا 6 اینچ

ابزار دقیق استیل

 مبدل خروجی ولتاژ مورد نظر را انتخاب کنید

فشار مبدل با خروجی های ولتاژ برای سنج، فشار مطلق و فشار دیفرانسیل که در آن یک خروجی ولتاژ بالا مورد نیاز است. نوع خروجی ولتاژ نوع خروجی ولتاژ مورد نیاز برای انتخاب یک مبدل فشار را انتخاب کنید. 0-5 ولتاژ 0-10 ولتاژ 1-5 ولتاژ 1-6Vdc 1-10Vdc 0.5-4.5 ولتاژ

 مبدل خروجی ولتاژ کم فشار

مبدلهای فشار خروجی ولتاژ کم برای  اندازه گیری، فشار مطلق و دیفرانسیلی کمتر از 1 بار (15 psi، 400 inWG، 1000 mbar یا 30 inHg). محدوده مقیاس سنج (هوا) محدوده مقیاس سنج (مایعات) محدوده مرجع مطلق (هوا / مایعات) محدوده فشار دیفرانسیل (خشک / خشک) محدوده فشار دیفرانسیل (مرطوب / مرطوب)

مبدل خروجی ولتاژ بالا

مبدل فشار بالا با سیگنال خروجی ولت برای اندازه گیری فشار هیدرولیک. 50 … 1000 بار / 750 … 15،000 psi 1000 … 5000 بار / 15،000 … 70،000 psi

 مبدل خروجی ولتاژ پایین

با یک سیگنال 0.5 تا 4.5 ولت که متناسب با ولتاژ ورودی اسمی 5 ولت DC است. این نوع سنسور فشار خروجی تقویت شده در ابتدا در کاربردهای خودرو و موتور سواری استفاده می شود در هر برنامه ای که نیاز به سیگنال خروجی با ولتاژ ورودی کم داشته باشد.

مبدل خروجی ولتاژ فشار دیافراگم کم

برای اندازه گیری فشارهای پیشنهادی در سیستم های تهویه یا سیستم های استخراج هوا. این مبدل دارای دو پورت برای اتصال هر دو طرف فن تهویه، فیلتر یا شیر است. برنامه های کاربردی عبارتند از: سیستم های مدیریت ساختمان، سیستم های هوای صنعتی، اتاق های پاک کننده اتاق و پاک کردن هوا.

 مبدل خروجی ولتاژ فشار مرطوب

ترانسفورماتور فشار سیگنال ولتاژ مرطوب مرطوب که دارای اجزاء مناسب برای استفاده با مایعات در هر دو پورت اتصال فرایند است.
لوله استیل 304L سایز 2 اینچ رده 10 شاخه 6 متری

مبدل خروجی ولتاژ مینیاتور

ترجمه‌های مینیاتور  
  • اسمفراوانی
  • miniatur
  • مینیاتور
  • سرلوحه
  • نقاشی با تذهیب

سایز مبدل خروجی ولتاژ مینیاتور

با خروجی ولتاژ تقویت شده. این اندازه کوچک، مبدل های فشار سبک وزن برای برنامه های کاربردی موتورسواری و تحقیقاتی طراحی شده اند که کنترل وزن و وزن کمتری دارند یا فضای محدودی برای نصب مبدل دارند.  

 مبدل خروجی ولتاژ دقت بالا

با خروجی ولتاژ آنالوگ برای تشخیص تغییرات بسیار کوچک در فشار و یا اندازه گیری فشار به دقت بالا. به طور معمول، تقویت کننده دیجیتال 16 بیتی برای ارائه خروجی با رزولوشن بالا برای به حداکثر رساندن رزولوشن در دسترس از مبدل های آنالوگ به دیجیتال در کارت های جمع آوری داده ها و دیگر دستگاه های ابزار دقیق ADC استفاده می شود.

 مبدل خروجی ولتاژ فشار oem استنلس استیل

که فشار هوا محلی اندازه گیری شده را به یک خروجی ولتاژ آنالوگ تبدیل می کند. برایا ینکه بخواهید به طور کامل از وضوح در دسترس دستگاه اندازه گیری خود استفاده کنید، سیگنال خروجی ولتاژ به حداقل و حداکثر فشار اتمسفری انتظار می رود مانند 800 تا 1200 مگابایت مطلق. برای کاربردهایی که نیاز به محدوده جهانی و یا شدید تر از قبیل آزمایش ارتفاع بالا در اتاق های آب و هوایی است، می توان محدوده های سفارشی مانند مطلق 500 تا 1100 میلیبار را ارائه داد.

 مبدل خروجی ولتاژ  درجه حرارت بالا

فشار رسانه های با دمای بالا را به خروجی ولتاژ با این مبدل تبدیل کنید. درجه حرارت بالا را می توان با یکپارچه سازی یک بخش از اتصال فرایند کاهش داد که به محدوده دما در محیط محیط اطراف اجازه می دهد قبل از رسیدن به اجزای حساس حرارتی مبدل، محدوده دما را از بین ببرد. در برخی از برنامه های کاربردی، هوای محیط نیز دارای درجه حرارت بالا است و در این موارد، تمام مبدل های فشار از جمله الکترونیک باید قادر به مقاومت در برابر حرارت باشند. حداکثر 150 درجه دمای رسانه حداکثر 300 درجه دمای رسانه حداکثر 150 درجه رسانه / محدوده دما

سنسور فشار صنعتی IMP

DMP331P فرستنده فشار فشاری بهداشتی

برای برنامه های بهداشتی نظیر نظارت بر غذا، دمیدن، فرآورده های دارویی و تولید لبنیات. فرآیندهای بهداشتی نیاز به تمام مواد در معرض محصول 316 فولاد ضد زنگ با سطوح در معرض خطر برای جلوگیری از ایجاد باکتری و سهولت تمیز کردن، و اگر مایعات در طراحی مبدل گنجانده شده، آنها در صورت مصرف باید برای انسان خطرناک باشد.

 مبدل خروجی ولتاژ دیافراگم فلاش

با خروجی های ولتاژ بالا و دیافراگم های معلق برای استفاده با رسانه هایی که دارای ویسکوزیته بالا هستند.

درباره مبدل خروجی ولتاژ

 

 

برای کابلهای طولانی 10 یا 100 متر، لازم است یک سیگنال ولتاژ بالا یا یک مبدل فشار را انتخاب کنید که در طول فاصله زیاد به راحتی خراب نخواهد شد. خروجی ولتاژ تقویت شده بسیار قوی تر از یک سیگنال خروجی millivolt است و می تواند از طریق فاصله رسانه ها بدون هیچ گونه سیگنال قابل توجهی مورد استفاده قرار گیرد. این نیز نسبتا کم قدرت، مصرف تنها چند milliamps است که ایده آل برای حفظ مصرف برق در طول فاصله های طولانی تر از اجرای کابل است. سطح خروجی تقویت شده به طور عمده به عنوان پیکربندی 3 سیم با اتصال مشترک برای عرضه منفی و خروجی منفی در دسترس است. بعضی از تولید کنندگان اتصال منفی را برای پیکربندی 4 سیم متصل می کنند، اما منحنی های خروجی و خروجی هنوز هم داخلی هستند، به طوری که آنها عمدتا همانند پیکربندی 3 سیم هستند. ممکن است یک پیکربندی 4 سیم درست داشته باشید که در آن سیگنال خروجی 2 خروجی به طور کامل از دو سیم عرضه جدا شده است، اما این به دلیل هزینه های تولید افزاینده مدار و عدم تقاضا برای انزوا سیگنال خروجی، کمتر تبدیل می شود. تعداد زیادی از انواع سیگنال هایی وجود دارند که خروجی ولتاژ تقویت شده دارند و برخی از رایج ترین ها 0 تا 5، 0 تا 10، 1 تا 5 و 1 تا 10 ولت است. خروجی ها به طور کلی توسط یک مدار DC تنظیم شده به طوری که می توان از ولتاژ منبع تغذیه بدون تاثیر قابل توجهی بر سیگنال خروجی استفاده می شود. انتخاب خروجی ولتاژ تقویت شده عمدتا با حداکثر رساندن رزولوشن بیتی موجود در مبدل دیجیتال به آنالوگ (DAC) است که سیگنال خروجی را اندازه گیری می کند. بعضی از مبدلهای فشار گزینه ای برای منبع تغذیه AC دارند و این 4 پین سیم با یک سیگنال خروجی جداگانه درست است. برای برنامه های کاربردی خودرو، خروجی ratiometric 0.5 – 4.5 Vdc یک نوع سیگنال بسیار محبوب است، زیرا آن نسبتا کم کار می کند زیرا می تواند سیگنال سطح بالا را فقط با یک منبع تغذیه 5 ولتی تولید کند.
تسمه 304  استیل سایز 4*50 میلیمتر شاخه 6 متری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *