تکنولوژی

سنسور فشار قوی TPHA

سنسور فشار قوی TPHA
سنسور فشار قوی TPHA

سنسور فشار قوی TPHA

سنسور فشار قوی TPHA یکی از کاربردی ترین سنسورها و دقیقه ترین سنسورهای فشار در ابزار دقیق به شمار میرود . سنسور فشار بالا TPHA را با استیل آرام دنبال کنید .

پارامترهای سنسور فشار قوی TPHA

محدوده فشار: از 1000 تا 5000 نوار سنج موجود است

دقت: 0.2٪ FS BSL max

سیگنال های خروجی: خروجی ولتاژ فعلی یا تقویت شده 4 تا 20 میلی آمپر

اتصالات برق: شش پین خلبان نظامی، DIN پلاگین و باندر 7 پین با رتبه IP65، 66 و 67

اتصالات فشار: Autoclave 9 / 16-18UNF یا M16 x 1.5 female

ویژگی های منحصر بفرد : گلدان های تنظیم صفر و عرض ± 5٪ FS، سیگنال کالیبراسیون شنت R-Cal، صفر و نیمه اتوماتیک دیجیتال

فروش اتصالات رزوه ای و جوشی استیل 304

ساختار سنسور فشار قوی TPHA

فرستنده فوق العاده با فشار بالا TPHA با استفاده از یک دیافراگم PH 15-5 فولاد ضد زنگ بسیار قوی و مقاوم برای اندازه گیری فشار بسیار بالا در برنامه های کاربردی مانند تست های هیدرولیکی، دستگاه های برش آب، ایستگاه های تزریق سوخت دیزلی مشترک و استریلیزاسیون فوق العاده با فشار بالا در صنایع غذایی.

کاربرد سنسور فشار قوی TPHA

  • دستگاه شستشوی آب  UHP
  • اندازه گیری فشار  50،000 psi برای نظارت و کنترل فشار پمپ و جت لیزر بر روی تجهیزات فوق العاده با فشار بالا (UHP) که برای آماده سازی سطح، تمیز کردن و برداشتن پوشش استفاده می شود.
  • SKU ID: s1-tphada-96-30840
  • محدوده فشار: 50،000psi

سیگنال سنسور فشار بالا TPHA

نوع محدوده: Gauge مثبت (ATM به P)

سیگنال خروجی: 4-20mA

اتصال برق: 6 پین اتصال سبک نظامی IP66

اختیاری جفت شدن اتصال: مورد نیاز نیست

اتصال فرآیند: F-250-C (9 / 16-18 UNF) زن

راهنماي محصول سنسور فشار قوی TPHA

در حواشی سنسور فشار بالا TPHA

چه اتفاقی برای TPHA افتاد؟

من یک پرس و جو در مورد سنسور فشار بالا TPHA دارم، ما یک مشتری داریم که نیاز به شماره بخشی TPHA-NDV-P20M-L است، اما ما نمی توانیم برگه داده برای TPHA را پیدا کنیم. آیا می توانید به من کمک کنید که این محصول را پیدا کنم؟

TPHA توسط TPHADA جایگزین شده است که اساسا یک دستگاه همانند قبل است، به جز اینکه در حال حاضر دارای یک ویژگی خودکار و صفر دیجیتال به جای پتانسیومترهای تنظیم دستی است. کد معتبر و شناخته شده در مجموعه ابزار دقیق معادل آن اکنون TPHDA-NDV-P20M-T است. تغییرات اصلی در کد گذاری بخش شماره در پیشوند است که از TPHA تا TPHADA تغییر کرده است و کد پایان برای زمان پاسخ استاندارد (L) یا Fast (V) که توسط یک کد ثابت جدید برای دقت 0.1٪ FS معمولی، 0.2٪ FS حداکثر.

خرید فلنج استیل گلودار جوشی

راهنمای شماره بخش برای سنسور فشار قوی TPHA

اتصال 2 سیم 4-20mA

ما در مرحله ای هستیم که ما باید 2400 شاخص پاسخ دیجیتال بالا را به فرستنده فشار بالا TPHADA با خروجی 4-20mA متصل کنیم، اما چهار سیم از این مبدل وجود دارد. آیا می دانید یا یک نمودار در مورد چگونگی اتصال آنها با هم دارید؟

نسخه 4-20mA TPHADA از پیکربندی حلقه جریان 2 سیم استفاده می کند، بنابراین تنها دو سیم برای نیرو و ارسال سیگنال به صفحه نمایش 2400 نیاز است. در صفحه 3 در جریان خروجی تقویت شده – مد. جدول E ورق داده TPHADA، ستون cod.F کد رنگ سیم را برای خروجی 4-20mA 2 سیم نشان می دهد. قرمز مثبت است و زرد یا سیاه (بسته به نوع کابل) منفی است. آبی و نارنجی برای مقاصد کالیبراسیون شانت استفاده می شود و به ندرت استفاده می شود، بنابراین من پیشنهاد می کنم آنها را جداسازی کنید.

برای 2400 شما نیاز به نمودار پیکربندی در صفحه 11 پایین سمت راست “IN1 ورودی خطی با فرستنده دو سیم توسط ابزار” کتابچه راهنمای (نگاه کنید به تصویر 2 در زیر)، مهم است که یک لینک به عنوان نشان داده شده بین پین 2 و 11 سپتامبر، این حلقه را تنظیم می کند که توسط شاخص 2400 طراحی شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *