تکنولوژی

قیچی تسمه بر استیل

قیچی تسمه بر استیل
قیچی تسمه بر استیل

قیچی تسمه بر چیست ؟

در مقاله قبلی به پروفیل بر استیل و بهترین برندهای آن اشاره نمودیم همچنین گفتیم که این ابزار جزء دستگاه های برقی بوده که فلزات را به ساده ترین روش ممکن برش می دهند اما برای برش برخی  فلزات از ابزارآلات دستی نیز استفاده می شود برش ورق های فلزی کار چندان آسانی نیست و ابزار خاص خود را می طلبد چرا که ورق های فلزی به آسانی انعطاف پذیر نیستند بنابراین برای برش آنها از قیچی تسمه بر استفاده می شود این قیچی جزء ابزار آلات دستی بوده و برای برش ورق های نازک و سبک , حلب , پلاستیک , لاستیک , آلومینیوم و…. از این قیچی استفاده شده و نحوه استفاده از آن به شکل دستی می باشد . استیل آرام تامین کننده تسمه های استیل 304 و 316 شما را با اطلاعاتی از قیچی تسمه بر استیل همراه میکند . با ما باشید با  :

  • انواع قیچی های ورق بر
  • کاربرد قیچی تسمه بر
  • نحوه استفاده از قیچی های ورق بر

قیمت تسمه استیل

انواع قیچی های ورق بر

قیچی های ورق بر دستی

این نوع قیچی ورق بر برای بریدن فلزات نازک و مواد پلاستیکی استفاده می شود این نوع در انواع مستقیم بر , چپ بر و راست بر بر اساس نحوه برش  در برندهای معتبر روتنبرگ آلمان , نووا , کنیپکس , آلتونا و…تولید و عرضه می شود .

قیچی های تسمه بر

از انواع قیچی ورق بر که کاربرد بسیاری نیز دارد و از آن برای برش تسمه استفاده شده و از طرفی نیز ابعاد بزرگتری نسبت به قیچی ورق بر دستی دارد قیچی تسمه بر می باشد همچنین باید گفت که کیفیت و توانایی برش بهتری نیز نسبت به ورق بر ها خواهد داشت بهترین برندهای این محصول برندهای آلمانی و چینی است .

قیچی های ورق بر عینکی

این نوع نیز شبیه به قیچی های معمولی ورق بر است با این تفاوت که تیغه های کوچکتری داشته و دسته آن بزرگتر از دسته های معمولی است برندهای معتبر این قیچی شامل غینکی ویها , NWS آلمان , برهنس , آلتونا و… می باشد .

کاربرد قیچی تسمه بر

از آنجا که برش ورق های فلزی کار آسانی نیست برای برش آنها از ابزارهای دستی قدرتمند استفاده می شود قیچی تسمه بر و انواع قیچی های ورق بر برای برش ورق های فلزی نازک و سبک , آلومینیوم , موادی مانند لاستیک و پلاستیک , ورق های حلبی و.. کاربرد دارد این ابزار برای حلب سازان و افرادی است که با برش فلزات سرو کار دارند استفاده از این قیچی باعث افزایش ایمنی شده , می توان برشی دقیق و تمیز ایجاد نمود بنابراین ضایعات کار نیز کاهش می یابد .

نحوه استفاده از قیچی های ورق بر

برای برش فلزات  در ابتدا دستکش ایمنی را پوشیده و قیچی مناسب با کارتان را انتخاب سپس طرح برش را روی ورق مورد مورد نظر علامت گذاری کنید تا برشی آسان و دقیق داشته باشید سپس دهانه قیچی را به طور کامل باز و ورق را برش بزنید برای اینکه برشی راحت تر داشته باشید قسمت بریده شده فلز را به سمت بالا خم کنید در صورتی که برشتان دایره ای شکل است از از قیچی ورق بر چپ بر و یا راست بر استفاده کنید همچنین فشار زیاد باعث می شود تا ورق ها لبه دار شوند بنابراین از فشار بیش از حد به قیچی بپرهیزید .

قیمت ورق استیل 304  چین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *