تکنولوژی

راه پله گرد استیل برای فضای کم

لوله راه پله استیل

راه پله گرد استیل برای فضای کم

راه پله ها از مهم ترین عناصر در هر ساختمان محسوب می شوند این سازه بسیار زینت بخش و جذاب از متریال های مختلفی مانند استیل , آهن و فرفروژه , چوب ,ترکیب شیشه و استیل و….ساخته می شوند اینکه کدامیک را انتخاب کنید کاملا بستگی به سلیقه  و بودجه ای که برای آن در نظر گرفته اید دارد اما آنچه باعث می شود کدامیک را انتخاب کنیم فاکتوری دیگر نیز هست آن هم فضای مورد نظر می باشد به خصوص اینکه محیط کوچک بوده و با محدودیت در انتخاب مدل نرده روبه رو باشید  بنابراین نیاز به استفاده از راه پله ای خاص است در این گونه مواقع استفاده از راه پله گرد استیل برای فضای کم بهترین انتخاب میتواند باشد . تولید کنندگان حفاظ نرده راه پله میتوانند جهت خرید لوله و پروفیل استیل استنلس با ما در تماس باشند . همراه ما باشید با :

  • اهمیت استفاده راه پله گرد استیل برای فضای کم
  • مدل های جدید پله های گرد استیل
  • خرید پله گرد استیل با بهترین قیمت
لوله راه پله استیل

قیمت لوله استیل نرده

اهمیت استفاده راه پله گرد استیل برای فضای کم

چرا راه پله گرد استیل برای فضای کم بهترین انتخاب می باشد و اینکه چرا می گوییم  نوع استیل  می تواند بهترین نوع پله گرد  محسوب شود ؟ اول اینکه پله های گرد کمترین فضا را اشغال می کنند به همین علت مختص به فضای کم ساخته شده اند اما دلیل دیگر کیفیت بالای متریال به کاررفته در آن می باشد که ویژگی های آن شامل عدم خوردگی , مقاومت بالا ؛ سبک و مدرن ؛ شکل پذیری مطلوب و سطوحی صاف را دارا می باشد  همچنین دلیل دیگر که این سازه ها متمایز از دیگر پله های استیل می کند ظاهر زیبا و چشم نواز آن می باشد . پله های گرد چوبی ظاهری نوستالژی دارند اما این نوع در برابر حشرات , رطوبت و پوسیدگی مقاوم نیستند .این نوع مناسب محیط خشک و داخلی است اما برای خارج از منزل بهتر است از متریال آلومینیوم های روکش دار یا استیل گالوانیزه استفاده شود اما از معایب راه پله های گرد نیز نباید غافل ماند زیرا برای سالمندان و کودکان محدودیت هایی را به وجود می آورد .

مدل های جدید پله های گرد استیل

پله های گرد را می توان در هر محیطی اعم از خانه , مغازه و دکوراسیون استفاده نمود اما چرا در این میان سازه استیل این محصول را پیشنهاد می کنیم ؟ راه پله گرد استیل برای فضای کم می تواند با طرح ها و مدل های متنوع خود زیبایی بخش فضا باشند چرا که این سازه در انواع مختلف پله های دو محور باکس ورقی ؛ پله های زیر محور تک ؛ پله های محور مرکزی ساده و محور مرکزی برش خورده ؛ پله های تک محور کنسولی و پله های طاق ضربی ساخته می شوند که با توجه با دکوراسیون محیط مربوطه , بوجه افراد و سیلقه آنها تهیه و در محیط اجرا می گردند .

خرید پله گرد استیل با بهترین قیمت

در صورتی که محیط مربوطه مانند مغازه , خانه , زیرزمین , انباری و…. از فضای کمی برخوردار است بنابراین خرید راه پله گرد استیل برای فضای کم محیط مربوطه می تواند بهترین انتخاب باشد زیرااز نگهداری کمی برخوردار بوده و تا سال ها می تواند عمری مفید داشته باشد تکنواستیل بهترین برند این محصول را در سری201 و 304 با طرح منتخب شما همراه با مناسبترین قیمت ارائه می دهد در تعیین قیمت این سازه عوامل بسیاری از جمله ارتفاع کف پله تا کف نهایی , متراژ کار , مدل اجرایی و گرید استفاده شده که معمولا سری 304 مقاوم تر و با کیفیت تر بوده همچنین قیمت بیشتری داشته بستگی دارد .تکنواستیل از تکنسین های مجرب و حرفه ای به همراه اتصالات با کیفیت و همخوان با متریال پله استفاده می نماید .

قیمت پروفیل استیل 304

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *