تکنولوژی

روش های صیقلی کردن سطح استیل

میلگرد استیل 321

روش های صیقلی کردن سطح استیل

متریال استنلس استیل در زندگی کنونی بسیار پر استفاده است این متریال دارای ویژگی های بالایی از جمله زیبایی است سازه های تهیه شده از استنلس استیل بسیار متعدد هستند که از کاربردهای آن می توان به استفاده در دکوراتیو داخلی منزل همچنین لوازمات آشپزخانه اشاره نمود اگر نگاهی به دو رو بر خود بیا ندازیم مشاهده می کنیم که بسیاری لوازم از دستگیره در گرفته , تا نرده پله ها , ظروف آشپزخانه ؛ زیور آلات استیل و…. از آلیاژ استیل تهیه شده اند اما این ابزار ها پس از مدتی کارکرد ممکن است دیگر زیبایی اولیه را نداشته باشند بنابراین می توان از روش های صیقلی کردن استیل استفاده نمود و همان زیبایی و چشمنوازی اولیه را به آنها به ارمغان داد . استیل آرام تامین کننده ورق  و لوله استیل 304 و 316 در خدمت شمایت . همراه ما باشید با :

  • بهترین روش های صیقلی کردن استیل
  • پاک کردن ظروف سوخته استیل
میلگرد استیل 321

قیمت لوله استیل 316

بهترین روش های صیقلی کردن استیل

استفاده از روغن زیتون در جلا دادن استیل

یکی از بهترسن روش های صیقلی کردن استیل استفاده از روغن زیتون است برای جلا دادن قاشق , چنگال , قابلمه , کتری و… ابتدا آنها را شسته و کاملا تمیز نماییدپس از خشک نمودن آن سطوح مورد نظر را با روغن زیتون پوشش دهید و توسط پارچه ای نرم با فشار روی محل مورد نظر را مالش دهید تا سطح مورد نظر تمیز و براق شود مجددا آن را شست وشو و خشک نمایید .

براق کردن استیل توسط شیشه پاک کن

برای براقیت و زیبایی سطوحی سازه های استنلس استیل می توان از شیشه پاک کن کمک گرفت اگر به دنبال روشی برای براق کردن لوازم  استیل آشپزخانه خود مانند اجاق گاز , مایکروفر , ماشین لباسشویی و… هستید می توانید شیشه پاک کن را در محل اسپری و توسط دستمالی نرم تمیز نمایید .

 برای براق کردن استیل با سرکه و جوش شیرین

سینک ظرفشویی از جمله لوازمات آشپزخانه بوده که به دلیل استفاده های مکرر برای شستن ظروف زود به زود تغییر رنگ می دهند از بهترین روش های صیقلی کردن استیل سینک ظرفشویی , کمک گرفتن از جوش شیرین و سرکه است در ابتدا مقداری جوش شیرین را در سینک پخش کنید و پس از چند دقیقه سرکه را بر روی آن اسپری نمایید پس از 10 دقیقه محل را با آب شست و شو داده و خشک نمایید .

پاک کردن ظروف استیل سوخته

یکی از ناراحت کننده ترین کارها تمیز کردن ظروف استیل سوخته است که در طبخ غذا , سرخ کردن سبزیجات و…ایجاد می شود  به خصوص اگر اینکه ماشین ظرفشویی نیز در دسترس نباشد برای حذف لکه های سوخته از روی ظروف استیل می توان از پودر یا قرص ماشین ظرفشویی کمک گرفت این مواد را در ظرف مورد نظر ریخته سپس روی ان را با آب گرم پر و یک روز بعد (24 ساعت ) ظروف سوخته را به راحتی شست و شو داد روشی دیگر استفاده از ترکیب نمک , سرکه و آب اکسیژنه می باشد که حدود یک ربع حرارت داده و پس از خنک شدن به راحتی ظرف را شست و شو داد در صورتی که محل سوختگی در ناحیه پشت قابلمه یا تابه است ابتدا لایه ای ضخیم از نمک و آب اکسیژنه تهیه نموده و حدود 20 دقیقه روی محل قرار می دهیم تا خیس بخورد و پس از این مدت آن را به راحتی تمیز با مایع شوینده تمیز نمایید .

فروش ورق استیل کویل و شیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *