تکنولوژی

یراق آلات نرده استیل

یراق آلات نرده استیل
یراق آلات نرده استیل

یراق آلات نرده استیل

امروزه استفاده از سازه های استنلس استیل را به وفور در صنایع مختلف می توان مشاهده نمود گویی که این سازه ها به خوبی توانسته اند در زندگی بشر تداخل نموده و محبوبیت بیشماری نیز را ازآن خود کنند استحکام و کیفیت بالا , مدت عمر طولانی و نگهداری آسان , مقاوم در برابر عوامل خوردگی مانند اکسیژن , آب و اسیدهای شیمیایی آنتی باکتریال بودن و سهولت در تمیزی همه همه باعث شده اند تا سازه های استیل در زندگی عموم استفاده ای روز افزون داشته و روز به روز بر محبوبیتش بیافزاید از جمله محصولات پر استفاده که در اکثر ساختمان های مسکونی , تجاری و اداری قابل مشاهده است استفاده از نرده های استیل است که نوعی جانپناه محسوب می شود که در اجرای این سازه ها نیاز به یراق آلات نرده استیل می باشد . استیل آرام تامین کننده انواع لوله و اتصالات استیل شما را با انواع یراق نرده استیل راه پله آشنا میکند . همراه ما باشید با :

  • مهمترین کاربرد اتصالات نرده استیل
  • نام یراق آلات نرده استیل

قیمت لوله استیل 304 و  316

مهم ترین کاربرد اتصالات نرده استیل

پر مصرفترین کرید در نرده های استیل و همچنین یراق آلات آن مختص به گرید 201 و 304 می باشد نرده های استیل امروزه با تنوع در شکل در انواع مختلف نرده های استیل حصاری , نرده های استیل فانتزی , نرده های استیل جوشی , نرده های استیل هلالی , نرده های استیل شیشه خور , نرده های استیل طرح چوب و…. ساخته می شوند که این سازه ها برای اجرا نیازمند یراق آلات نرده استیل هستند همچنین علاوه بر نرده های راه پله برای اجرای نرده های بالکن و حفاظ پنجره نیز از اتصالات استنلس استیل استفاده می گردد .

نام یراق آلات نرده استیل

پایه استارت

پایه استارت در ابتدا نرده و با توجه به قطر خارجی لوله استفاده می شود و در سایز ها و قطر های مختلف مورد مصرف هستند .این محصول نیز از چهار تکه از جمله گوی استیل , پایه گوی استیل , مهره گیر و نعلبکی تشکیل شده است .

میل ترانس

از یراق آلات نرده استیل میل ترانس می باشد این سازها ستون داخلی پایه های استیل بوده و توسط چسب و سنگ یا پیچ و مهره محکم می گردد میل ترانس ها لوله های عمودی پایه را محکم و آن را در یک راستا قرار می دهد .

چاکدار ناخنی

چاکدار ناخنی نیز از یراق آلات نرده استیل محسوب می شود و دارای پنج تکه ناخنی چاکدار , مهره گیر چاکدار , پایه چاکدار , مهره چاکدار و پیچ چاکدار چ می باشد وظیفه چاکدار ناخنی محکم نمودن پایه ها به زمین توسط میل ترانس بوده و به نصب هندریل در نرده استیل کمک می نماید .

قالپاق

قالیاق ها در زیر پایه ها نصب گردیده و توسط چسب سیلکونی محکم می شوند این نوع در انواع 38 , 51 , 40*40 و… بوده و تنها کاربرد تزئینی دارند .

حلقه استیل

حلقه استیل در ابعاد مختلف 25 , 38 , 51 و…در دو نوع پرسی و جوشی بوده و وظیفه اتصال لوله به پایه را دارا بوده و پر مصرفترین آنها حلقه 16 و نوع جوشی آن است از حلقه برنجی نیز می توان به عنوان جایگزین برای این محصول استفاده نمود .

آسانسوری

جدا از کاربرد در نرده استیل که آسانسوری وظیفه محکم نمودن نرده را به عهده دارد آسانسوری کاربردهای مختلفی داشته و در نصب هندریل ها استفاده می شود این سازه ها در ابعاد مختلف 25 , 38 , 51 و…. بوده همچنین در انواع یک تکه , چند تکه , ته بست و….با توجه به نوع کار مورد مصرف هستند .

درپوش استیل

درپوش نمایی زیبا به نرده استیل می دهد این محصول برای پوشاندن سر لوله و جایی که دیگر لوله ادامه پیدا نمی کند استفاده می گردد.

زانویه

زانویه استیل در ابعاد 16 , 38 و 51 تولید شده و برای اتصال دادن هندریل , گاردها و همچنین پایه ها در زوایای مختلف استفاده می شود .

یکسر تفلونی

یکسر تفلونی یا رابط استارت برای اتصال پایه استارت به دسته نرده و یا هندریل کاربرد دارد .

اتصالات صنایع غذایی را بشناسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *