تکنولوژی

کاربردهای حفاظ استیل

حفاظ نرده استیل
حفاظ نرده استیل

کاربرد های حفاظ  استیل

یکی از پر استفاده ترین محصولات استنلس استیل حفاظ ها هستند  که به طور کلی در سه دسته حفاظ استیل بانکی , بالکنی و پشت پنجره دسته بندی می شوند حفاظ ها با توجه به نامشان به منظور حفاظت و عدم ورود افراد بیگانه و سارقین به محیط مورد نظر , جلوگیری از سقوط افراد و اشیاء به پایین  طراحی و مورد استفاده قرار میگیرند اما چرا استنلس استیل آلیاژ مورد نظر می باشد ؟ به این دلیل که این فلز نسبت به دیگر متریال ها از استحکام و کیفیت بالاتر و در نتیجه ایمنی بهتر , ماندگاری بالا و طول عمر بیشتر , ظاهری شکیل و چشمنواز همچنین سهولت در تمیزی بر خوردار می باشد در ادامه بیشتر به کاربردهای حفاظ استیل , قیمت این نوع حفاظ و نصب آن می پردازیم . استیل آرام با توجه به بالا رفتن کاربردهای پروفیل و لوله استیل در ساخت سازه های استیل از جمله حفاظ نرده ها ، شما را با اطلاعاتی از کاربردهای اصلی این حفاظ ها آشنا میکند . با ما باشید با  :

  • طریقه ساخت حفاظ استیل
  • انواع و کاربردهای حفاظ استیل

قیمت پروفیل استیل 316 چین

طریقه ساخت حفاظ استیل

قبل از اینکه به کاربردهای حفاظ استیل بپردازیم بهتر است به ساخت و اجرای این محصول نگاهی بیاندازیم مرحله اول مربوط به سوراخکاری است که برای عبور گاردهای افقی از درون پروفیل استیل صورت میگیرد حدفواصل گاردها حدودا 15 سانتی متر است سپس لوله های استیل با قطر 25 میل را از درون ستون های استیل عبور می دهند و توسط عمل جوشکاری در محل مورد نظر ثابت می کنند در مکان هایی که نیازمند امنیت بیشتری هستند مانند بانک ها و صرافی ها برای استحکام و حفاظت بیشتر درون لوله ها میلگرد آهنی قرار می دهند .

انواع و کاربردهای حفاظ استیل

حفاظ استیل بالکنی

از کاربردهای حفاظ استیل استفاده از این سازه در بالکن ساختمان می باشد به خصوص اینکه محل سکونت شما طبقه اول یا دوم باشد چرا که در دسترس سارقین قرار دارد علاوه بر امنیت می تواند ظاهری زیبا به نمای ساختمان بخشیده و از سقوط افراد و اشیاء به پایین جلوگیری نماید بهترین حفاظ بالکنی استفاده از گرید 304 این محصول می باشد زیرا در مقابل شرایط جوی مانند باران , برف و نور خورشید مقاوم است و تغییر رنگ نیز ندارد در صورتی که بالکن شما از نور خورشید مصون بوده رطوبن باران برف به ان نمی رسد می توانید گرید 201 استیل را انتخاب نمایید که از قیمت پایین تری نیز برخوردار است . قطر لوله های حفاظ 25 , 38 , 51 در فواصل 12 سانتی متری و تا ارتفاع یک مترو 10 سانتی متر اجرا می شوند .

حفاظ استیل  پشت پنجره

از دیگر کاربردهای حفاظ استیل استفاده از این سازه در پشت پنجره می باشد این نوع از گرید 304 تهیه می شود تا در برابر نور خورشید و و برخورد باران و برف آن تا سال ها زیبایی و کیفیت خود را حفظ نماید دراین سازه فاصله استاندارد گاردها کمتر از 12 سانتی متر بوده و به شکل چند ردیف افقی و عمودی در پروفیل های ساده و طرح دار استیل  از ضخامت های مختلف یک تا 15 میلی متر ساخته می شود تا خطر سقوط کودکان را به حد اقل برساند این سازه به همراه ایمنی موجب زیبایی پنجره و منزل نیز می گردد عوامل مؤثر در قیمت حفاظ پنجره , متراژ کار و نوع قوطی استفاده شده , طرح به کاررفته و کیفیت آلیاژ استفاده شده می باشد .

حفاظ استیل بانکی

امنیت در بانک ها حرف اول را می زند و باید با بهترین سازه های امنیتی از آن محافظت شود یکی از مهم ترین استراتژی ها در این مکان بالابردن امنیت توسط استفاده از نرده های بانکی یا همان حفاظ بانکی است در این نوع از لوله 25 میل و میلگرد آژدار همچنین پروفیل 40 در 40 و جوشکاری آرگون در اتصال زاویه ها و قطعات  استفاده می شود  . عوامل مؤثر در قیمت حفاظ بانکی نوع استیل استفاده شده , باز شو یا ثابت بودن همچنین فاصله کمتر بین لوله ها علاوه بر کیفیت باعث افزایش قیمت نیز می شود .

حفاظ استیل درب آپارتمان

این سازه استیل به منظور بالابردن امنیت آپارتمان به خصوص هنگامی که در خانه نیستید و یا برای چند روزی به مسافرت رفته اید امنیت محیط زندگی را بالا می برد حفاظ های درب آپارتمان در مجموعه تکنواستیل ساخته شده از آلیاژ 304  , سبک در عین حال مقاوم , برخوردار از ظاهری زیبا و سهولت در تمیزی است . قیمت این حفاظ به ارتفاع و عرض درب , تعداد لنگه های بازشو و ثابت , ضخامت لوله و پروفیل همچنین کیفیت آلیاژ استیل بستگی دارد .

حفاظ نرده راه پله

راه پله های استیل که امروز جایگزین راه پله های آهنی و چوبی و  نرده ه سنگی شده اند توانسته ان بیشترین کاربرد حفاظ استیل را از آن خود کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *