تکنولوژی

قفسه فلزی مناسب برای انبار

قفسه فلزی مناسب برای انبار

قفسه فلزی انبار ( جهت مطالعه )

در قفسه بندی انبار برای نگهداری کالا و یا چیدمان اقلام مختلف از سازه های فلزی مقاوم استفاده می شود از مهم ترین مزایای قفسه بندی می توان به استفاده بهینه از فضای انبار , جلوگیری از ریز کالا و خسارات ناشی از آن , افزایش بازدهی انبارداری اشاره نمود در انبار ها سیستم های قفسه بندی مطابق با ساختار کلی سازه و چگونگی قرار گیری آن بر روی سطح زمین به دو صورت قفسه بندی ثابت و متحرک تقسیم شده که هر کدام کاربردهای خاص خود را دارا می باشند .در ادامه به پر استفاده ترین قفسه فلزی انبار و کاربرد آن می پردازیم . استیل آرام با فروش بهترین طرندهای پروفیل استیل مخصوص قفسه سازی در خدمت شماست . همراه ما باشید

قفسه فلزی مناسب برای انبار

لیست قیمت پروفیل 316 و 304

پراستفاده ترین قفسه فلزی انبار

قفسه بندی انباری راک :

این نوع قفسه فلزی انبار مناسب بارگذاری توسط لیفتراک بوده که با توجه به طول ارتفاع مختلف ساخته می شوند انواع قفسه های راک در سه نوع سبک , نیمه سنگین و سنگین تهیه می شود که نوع سبک قابلیت حمل بار تا 150 کیلوگرم , نوع نیمه سنگین تا 300 کیلوگرم و قفسه فلزی راک سنگین تا قابلیت تحمل 3 تن وزن را دارا می باشد مزایای استفاده از این قفسه شامل نظم بخشیدن به کالاهای انبار , اجرای آسان امکان تغییر فواصل طبقات با توجه به نوع کالا و عبور هوا بین کالا اشاره نمود .

مهم ترین کاربرد قفسه های فلزی راک :

از جمله کاربردهای این سازه می توان به استفاده برای انبار مواد غذایی و دارویی , استفاده در انبار کارخانه جات و شرکت های بزرگ , تقسیم فضا به بخش های مختلف و…. را نام برد .

قفسه بندی انباری پانل راک :

از انواع قفسه فلزی انبار نوع پانل راک است که برای ذخیره مواد اولیه و محصولات ساخته شده توسط نیروی انسانی به صورت دستی طراحی شده است این نوع از اجزای عمودی ( قاب راک ) و افقی ( بازو ) تشکیل شده و پانل هایی بر روی بازوها قرار میگیرد که کالا روی آن قرار داده می شود از ویژگی های این محصول می توان به استفاده در انبارهای مواد اولیه یا محصول که اجناس به صورت دستی بازگذاری می شوند ؛ استفاده برای بارهای نیمه سنگین , طراحی از یک تا 5 طبقه , وجود پله هایی مقاوم بین طبقات برای جابه جایی آسان کالا و قابلیت نصب انواع بالابر بر روی آنها اشاره نمود .

تامین و فروش اتصالات استیل

مهم ترین کاربرد قفسه پانل راک :

بیشترین مصارف این نوع قفسه مختص به نگهداری کالای فروشگاه ها و هایپرمارکت ها , نگهداری کالا با وزن نیمه سنگین , نگهداری مواد غذایی در سردخانه های صنعتی , و نگهداری کالاهای تولید شده در کارخانجات مواد غذایی , بهداشتی و دارویی می شود .

قفسه بندی انباری پیچ و مهره ای :

یک از پر استفاده ترین قفسه های انبار داری مختص به قفسه های پیچ و مهره ای است این سازه به دلیل نصب ساده و کاربرد فراوان سال هاست که در قفسه بندی انبار ها با متراژ مختلف کاربرد دارند مهم ترین اجزای این نوع ستون ها , پیچ و مهره , کفی قفسه فلزی و نبشی سوراخ دار است این سازه در انواع سبک و سنگین ساخته شده و از مزایای آن می توان به بارگذاری در انواع سیستم قفسه به پیچ و مهره به صورت دستی , اجرای قفسه بندی طبقاتی تا ارتفاع 9 متر , پیاده سازی آسان , وزن سبک و استحکام بالا, قابلیت اجرا به صورت تک ردیف و چند طبقه و… اشاره نمود

مهم ترین کاربرد قفسه پیچ و مهره ای :

استفاده در فروشگاه ها , استفاده در مراکز آموزشی و اداری , ذخیره سازی قطعات یدکی , ذخیره سازی ابزار , نگهداری کالاهای ریز و کوچک از جمله کاربرد این سازه محسوب می شود .

فروش انواع فلنج استیل لبه دار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *