تکنولوژی

بازی destiny 2

بازی destiny 2 برای ps4
بازی destiny 2 برای ps4

کلیات بازی destiny 2

این روزها دیگر بیشتر بازیها و تیم سازنده گیم ها بر سر کیفیت گرافیک و فیزیک بازی رقابت حیرت انگیزی دارند . اما بازی destiny 2 ساخته استودیو بانجی  این بار با گونه ای متفاوت از یک کوالیتی بی نظیر بازی destiny 2 شما را قرار است متحیر کند  .  شهری که با هجوم ارتش سرخ تحت تصرف قرار گرفته و آخرین مقاومتها نیز یکی یکی در حال نابود شدن هستند و فاجعه ای که سایه نفرت را بر سر شهر انداخته است باز شما را با موجودات فضایی روبرو میکند  .

سلاح ها در بازی destiny 2 برای ps4

سلاح های بازی به سه دسته تقسیم شده اند و شما میتوانید همچنین از قابلیتهای انرژی و پاور سلاح ها به خوبی استفاده کنید  . کواپ در بازی destiny 2 بدون هیچ مشکلی اجرا میشود  و این قابلیت خود به تنهایی بسیاری از کاربران را به سمت این بازی کشانده است .تنوع در حالت چند نفره بازی با تغییرات بالای بازیکن با بازیکن و بازیکتن با محیط از ویژگی این بازی است .  در حال حاظر بازی 8 نقشه آنلاین را به خود اختصاص داده است .

حالت pvp  در بازی destiny  2 برای ps4

همچنین از 6 حالت pvp نیز برخوردار است . بازی destiny 2 همچنین حالت سوپر شارژها را عنوان کرده که برخلاف سوپرشارژهای تکراری در هر سلاحی سوپر شارژ متفاوتی برای خود دارد .  شوتر بیظنیر بازی  و موسیقی کاملا متفاوت و ماجراجویانه و متنوع بودن صداگذاریها برای شخصیتهای مختلف از جمله بهترین عناوینی برای خاص کردن بازی destiny 2 میشود خواند تا شما را برای یک مبارزه واقعی آماده کند

بازی destiny 2 برای ps4

بازی destiny 2 برای ps4

گرافیک بازی حیرت انگیز بازی destiny 2 این بار با قرار دادن انواع سلاحهای متنوع  و آپشنهای بی نظیری که به شما میدهد شما را بیش از پیش جذب بازی های رایانه ای میکند . ویژگی های سفارشی سازی کردن کارکترها   و سلاحها که با پیدا کردن آنها در بازی اعمال میشود نهایت لذت را به ارمغان آورده است . وقتی که در لول های مختلف خودتان را کامل متتفاوت از مراحل پایین میبینید ،تازه برایتان جذاب تر هم خواهد شد.

جنگ افزاها در بازی destiny 2 برای ps4

گرافیک سلاح ها در بعضی از قسمت های بازی بسیار متفاوت جلوه میدهند . مثلا کاربرد برخی سلاح ها زمان روبرو شدن با دشمنان جدید در بازی به صورت خودکار تغییر میکند . هجوم دشمنان با چهره های عجیب و غریب و از نژاد های مختلف از چپ و راست و از یک طرف تنوع در سلاح ها  و جلوه های ویژه بازی برای شما بسیار تنوع بخش است . کیفیت عجیب در حالت pbp  بازی  و حالت 4 به 4 بازیکنان تا مدتها وقت دارد که ما را درگیر بازی کند   . فیزیک بازی در حالت pvp  گاهی آنچنان شما را درگیر میکند که به گرافیک بازی بیش از پیش علاقه مند میشوید .

صداگذاری در بازی destiny 2 برای ps4

در هنگام صداگذاری و گرافیک سوپر شارژها  و ایجاد نور و زیبایی آنها شما را جذب بازی میکند . استفاده از وسایل نقلیه خاص و جنگیدن در حین راندن آنها صحنه های بازی را جذابتر کرده است . صداگذاری این بازی کاملا خاص میباشد چرا که در اوایل بازی شما را آنقدر نگران و ناراحت میکند که گویی اصلا با آخر دنیا مواجه شده اید  . نت های نادری که در بازی نواخته میشود  در هر گامی این بازی را معنادار  و هیجان انگیزتر میکند .

تنوع کاراکترها در بازی destiny 2 برای ps4

 

  حتی در از بین بردن دشمنان نیز تنوع ایجاد شده است و تکراری مردن آنها نکته ایست که در بازی destiny 2 در نظر گرفته نشده است و هر کاراکتر به طور متفاوتی نابود میشود. از سفر به سیارات مختلف تا متروکه های بینظیر با صداگذاری عالی و موسیقی متنوع شما را قرار است در گرافیک این بازی غرق کند . با این که بازی بیشتر شما را با موجودات فضایی مواجه میکند اما آنقدر موسیقیهای استادانه در بازی destiny 2 نواخته میشود که گویا آنها هم احساسی شبیه به احساس انسان دارد  و حتی بین واقعیت و فضایی بودن بازی destiny 2 گاهی برای شما شک ایجاد میشود .

هیجان در بازی destiny 2 برای ps4

تنوع در پس زمینه ها و صحنه های بازی آنقدر متنوع است که گاهی یک زمین تکراری در آن وجو ندارد . صحنه هایی که در آن موجودات فضایی یهویی جلو شما ظاهر میشوند و غافلگیری کاملی را برای شما دارد شاید کمی ترس به سراغ شما بیاید اما با کمی پیشروی میتوانید به بیشتر این صحنه های عادت کنید و بی صبرانه منتظر حمله دشمن باشید .

بازی destiny 2 برای ps4

بازی destiny 2 برای ps4

از نواقص بازی که نمیشود از آنها چشم پوشی کرد میتوان به برخی نکات مانند لودینگ های طولانی اشاره کرد . آن هم به این دلیل است که باید به اجبار در بازی آنلاین باشید  .  رد شدن از mpc ها هم در این بازی به خوبی رعایت نشده است که در برخی از لحظات بازی ما را کمی آزرده خاطر میکند . اما آنقدر صحنه های بازی پر زرق و برق است که هیچ کدام از این نواقص برای شما اهمیتی پیدا نخواهد کرد .

ویژگیهای بازی destiny 2

  • تنوع در محیط
  • پیشرفت عالی سلاح ها
  • قابلیت کواپ
  • هیجان بالا در بخش چند نفره
  • صداگذاری عالی
  • فیزیک مناسب در بازی
  • شوتینگ جذاب در بازی
  • گرافیک فریم تصاویر بالا

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *