تکنولوژی

بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4

بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4
بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4

بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4

یکی از مواردی که در بازیهای پلی استیشن 4 هستند وجود گلیج هایی هسند که حتی برخی از آنها میتوانند بسیار سرگرم کننده هم باشند . در این بازیها میتواند به یکی از آنان اشاره داشت  . این بازی به نام بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4 یکی از مخاطره انگیز ترین بازیها برای کاربران پلی استشن 4 میباشد  .  در این بین در بازیهای دسته بازی The elder scrolls   میتوان مخصوصا به بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4 اشاره داشت   .

 

فروشگاه پترو استیل آرام بهترین مرکز فروش استیل در ایران

بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4

روند بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4

نقطه شروع بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4 را میتوان یکی از بهترینن آغاز کننده ها در بازیهای کنسول پلی استیشن 4 دانست. اگر این بازی را تجربه کنید از شروع بینظیر آن نیز بهره مند خواهید شد . در تمام بازیهای پلی استیشن شما در ابتدا یک کاراکتر ضعیف در بازی محسوب میشوید . اما در این بازی از همان ابتدا از قدرت خاصی برخوردارید  و دشمنان نیز هم سطح و هم رده شما هستند .

بخش تمرین بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4

بعد از اینکه در شروع بازی از شر دراگون ها خلاص شدید به بخش تمرین بازی خواهید رفت که شما را با یک چاقوی جنگی به داخل غار هدایت میکند . در این بخش میتوانید با کلیه مکانیزم بازی از قبیل طرز صحیح حملا ت و استفاده از ابراهای جنگی و طرز صحیح جبهه گیری را میتوانید در این بخش تمرین بیاموزید . در بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4 و بخصوص در بخش تمرین میتوانید از حرکت نشسته در بازی استفاده های زیادی ببرید .  در این حرکت شما با بخش غافلگیری و روش غافلگیری دشمن آشنا شوید .

تکنیک بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4

شیوه حمله را در بخش تمرین بیاموزید تا دیگر در بخش اصلی دچار مشکل نشوید . شما حتما تجربه بازی در بازیهای ماجراجویانه را دارید . در این بازیها شما باید حتما از مسیری که به شما امر میشود و محدویدت دارد عبور کنید و فیزیک بازی به گونه ایست که نمیتوانید به هر محیطی وارد شوید . اما در این بازی به توسط اسب خود که در ابتدای بازی به دست می آورید میتواننید از همه دیوارها عبور کنید .

بهترین های ورق استیل در جهان با پترو استیل آرام

بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4

بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4

کاربر در این بازی بسیار شگفت زده میشو د  . جنگ با موجودات افسانه ای همیشه از  چهره مصنوعی برخوردار بوده است اما در این بازی  میتوان به یکی از گلیج ها اشاره کرد   .ماموت پرنده چیز عجیبی است اما برای شما میتواند بسیار باحال تر از یک کاراکتر نامفهوم باشد .  گلیج ماموت پرنده یکی از گلیج هایی میباشد .  در کنارش شما با گرافیک بازی وفق میدهد . زماننی که میبینید یک ماموت در حال گشت و کذار است اما ناگهان پرواز میکند پس شوکه نشوید با کلی گلیج دیگر شر و کار خواهید داشت .

هیجان در بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4

همچنین شما باید منتظر اتفاقات عجیب و غریب کیلج های دیگر باشید مثلا ممکن است در بازی اسب خودتان هم پرواز کند . در مجموع این ها اتفاقاتی هستند که کم کم در بازیهای پلی استیشن 4 جایگاه خوبی پیدا خواهند کرد . مبارزه اصلی شما بیشتر بین شما و دراگون ها یا همان اژدها هایی هستند که طبیعتا پرواز میکنند . روبرو شدن با این دراگون ها خیلی هم ساده نیستند بلکه باید برای شکست دادن آنها کاراکتر شما ارتقا یابد تا بتوانید در مبارزات خود بمراتب قوی تر و بهتر عمل کنید . خلاصه که از زمین و آسمان باید مراقب خودتان باشید و با این موجودات همیشه در مبارزه باشید .

کاراکترهای بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4

در بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4 اگر با هر موجود زنده ای برخورد داشتید به آن اعتماد نکنید . روبرو شدن با این کاراکترها همیشه مبارزه ای نیز بهمراه دارد . شما در این دنیای عجیب و غریب باید با تمام موجودات با دقت مواجه شوید چرا که اکثر این موجودات بلکه بهتر است بگویی بیشتر این محیط بازی برای از بین شما طراحی و اجرا شده است . بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4 را میتوان یکی از پیچیده ترین و در واقع بی نظم ترین بازیها دانست . این نکته بی نظمی بازی را پای بی کیفیت بودن آن نگذارید . بلکه در این بازی شما برای مواجه شدن با بدترین اتفاقات باید آماده باشید و نمیتوانید هرگز چیزی را پیش بینی کنید .

انواع ورق و فلنج استیل با پترو استیل آرام

بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4

گرافیک در بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4

خب با وجود سلاحهای تعیین شده برای شما و  تنظیم کاراکتر شما در بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4 شما از همان ابتدا میتوانید از پس خود بربیایید  . اما جلوه دشمنان و صحنه هایی با گرافیک بالا  و گشتن در هر چهار جهت در بازی  و مراقب بودن اطراف و حتی اینکه باید حواستان به بالای سرتان هم باشد در این بازی به گونه ای طراحی شده است که گرافیک بازی شما را برای هر جهت از بازی آماده ساخته است . چره گلیج ها و طرز تغییر شکل و پرواز آنها هم ابتکاریست که باید نمره 100 را به استودیوی سازنده بازی  داد .

ویژگیهای The elder scrolls skyrim

  • گرافیک عالی
  • سرعت بالا
  • فیزیک عالی در بازی
  • تنوع بینظیر در محیط بازی
  • طبیعی جلوه دادن کاراکترها
  • طولانی بودن مراحل
  • یکنواخت نبودن بازی

انواع واشر و تسمه استیل با پترو استیل آرام

بازی The elder scrolls skyrim پلی استیشن 4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *