تکنولوژی

بازی The Crew برای PS4

بازی The Crew برای PS4
بازی The Crew برای PS4

بازی The Crew  برای PS4

مدتهاست که این همه هیجان را یکجا تجربه نکرده بودیم حال که نوبت بازی The Crew  برای PS4 شد تمام رقبای بازیهای مهیج پا به فرار گذاشتد . بازی The Crew  برای PS4 توانست بهترین ها را در زمینه امتیاز گرفتن از نظر هیجان ،پرواز ، رانندگی و کلی محیطهای گوناگون و آپشنهای سفارشی ساز بازی بهتری ها را کسب کند . حال به سراغ بخشهای بازی میرویم تا شما را به دنیای کاملا گرافیکی و جذاب آشنا کنیم .

هیجان  در محیط بازی The Crew  برای PS4

اقامت در کوچه پس کوچه های نیتروید و بالا کشیدن قایق برای عبور از تنگه ها و یا حرکات آکروبات با جت ها در زیر پل  ها و کلی جیزهای دیگر که بخش های جذاب این بازی را تشکیل میدهند . بازی بازی The Crew  برای PS4 دقیقا از بهترین بازیهای ریسینگ میباشد که شما را هر لحظه برای یک رقابت جذاب تر و بالاتری قرار میدهد . شرکت در این رقابت ها میتواند چشمه های چشمگیری را از بازی برای همیشه در خاطره شما بگنجاند . جاه طلبی در سرعت بالا و نامحدود بودن سرعت برای شما و اتفاقاتی که در مسیر رانندگی و مسابقات برای شما می افتد تا اهدافی که برای به دست آوردن آن زمانی در نظر گرفته میشود امروز قرار است همگی در بازی The Crew  برای PS4 گرد هم بیایند تا شما را برای همیشه با یک تفاوت جشمگیر نسبت به اسری از بازیها آشنا کند .

داستان بازی The Crew  برای PS4

داستان بازی از آنجایی شروع میشود که متوجه میشوید رویداد زنده استرینگ در حال برگزاری میباشد وشما به عنوان یک تازه وارد باید برای رقابت در این مجموعه قرارگیرید . در این بازی 4 خانواده از بزرگترین خانواده های برگزار کننده مسابقات در آمریکا میباشند . که هر کدام از این بازیها قوانین و مشکلات  خودشان را درند  . حال شما در این رقابتها جه میکنید دیگر به مواردی همچون استعداد ، سرعت عمل ، هوشیاری و توانایی خودتان بستگی دارد

بهترین برندهای لوله در جهان با پترو استیل آرام

بازی The Crew برای PS4

گرافیک در بازی The Crew  برای PS4

پرواز در آسمان ایالات متحده با تصویربرداری کاملا طبیعی از شهرها و دیدنیهای این شهرها و کلی چیزهای دیگر که شما در بازی The Crew  برای PS4 تجربه خواهید کرد .  استفاده از تریل ها و جتهای جذاب و بخاطر ماندنی و استفاده از قایق های موتوری و بهترین آپشنهایی که در دنیای واقعی شاید هرگز یکی از آنها را تجربه نکنید را در این بازی کاملا در اختیار دارید .

جزییات گرافیکی بازی The Crew  برای PS4

صحنه های کاملا زیبا و با گرافیک بی نظیر از نظر سرعت و دقت در جزییات با بسیاری ابزار دیگر مثل روبرو شدن با محیطهای بسیار جذاب در فصلهای مختلف و مسابقات بینظیر در زمستان و تابستان طوری در این بازی طراحی و صحنه سازی شده است که حتی لیز خوردن را در زمستان حس خواهید کرد  .  استفاده از نقشه ها در این بازی آرکید  و انتخاب  سری بازی و شرکت در آنها میتواند نقطه عطفی باشد تا در این بازیها احساس غریبی نکنید و  جذابیت را برای یک دوره طولانی تجربه کنید .

گرافیک خودروها  در بازی The Crew  برای PS4

استفاده از آپشنهای فراوانی که در بازی به شما میدهند و کیفیت در نوع خودرو ها و موتورهای خفن با سرعت بالا و دقت مناسب و اگر علاقه به خلبانی داشته باشید دیگر نیازی به لذت بردن از خلبانی در فیلمهای هالیوودی نیست بلکه اینجا میتوانید تا جایی که دلتان میخواهد از حرکات آکروباتیک استفاده کنید . چه شود بخش سفارشی سازی خودروها و موتورها  .

صداگذاری در بازی The Crew  برای PS4

با صداگذاری بینظیر و استفاده از رنگها و نوع خودرو و جمع آوری امتیاز برای ارتقا سطح بازی بهتر از همیشه یک تجربه زیبا را برای شما دارد تا بتوانید شکل بازی را همانگونه که میخواهید رقم بزنید .  اینجاست که باید گفت دست و پنجه  UBSOFT درد نکند با این بازی مهیج و زیبا . در هر کجا از ایات آمریکا که میخواهید سفر کنید و تا جایی که دوست دارید از مسیرها و حواشی این محیطها لذت ببرید  . هر چقدر که میخواهید به در و دیوار بزنید و البته حواستان با قوانین بازی هم باشد تا دچار مشکل نشوید و بتوانید در هر مسیر ارتقا پیدا کنید .

بهترین های استیل با پترو استیل آرام

بازی The Crew برای PS4

صداگذاری در بازی The Crew  برای PS4

یکی از بهترین صداگذاری ها در بازیهای پلی استیشن 4 همین بازی The Crew  برای PS4  برای خود رقم زده است . از صداگذاریهای جزیی افراد و موجودات زنده بگیر تا صداگذاری روی شکستن و خورد شدن اشیا و آنچه که با آن تصادف میکنیم  و ملودیهای بینظیری که در مسیر برای ما آماده شده اند تا احساس خستگی نکنیم و از مسابقه لذت بیشتری ببریم .

فیزیک بازی The Crew  برای PS4

همچنین برای جزییات ابزار و  صداگذاری روی این آپشنها نیزبسیار تمرکز شده است . در کنار این صداگذاریها باید اشاره ای هم به صدای به مراتب استادانه خودرو ها و انواع وسایل نقلیه ای که ما با آنها سرو کار داریم را در بازی بازی The Crew  برای PS4 آنقدر جذاب و دیدنی مشاهده و حس خواهیم کرد که حتی باورمان نمیشود این یک بازیست . مثلا زمانی که با یک خودرو مدل بالاتری روبرو میشویم و دیوانه سرعت و جذابیت نوع و رنگ خودرو میشویم  حال هر چقدر با خودرو با سرعت بیشتری حرکت میکنیم به مرور متوجه بهتر شدن کیفیت صدا در این وسایل نقلیه شده و نهایت حیرت زدگی را تجربه میکنیم  .

امیدواریم از بازی The Crew  برای PS4 لذت ببرید  .

 

بهترین های استیل را در گالری پترو استیل آرام دنبال کنید

ورق استیل

فلنج استیل

اتصالات استیل

لوله استیل

واشر استیل

میلگرد استیل

پروفیل استیل

تسمه استیل

شیرآلات استیل

امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *