تکنولوژی

بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4

بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4
بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4

بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4

پیش زمینه ای برای معرفی بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4

خب مرد عنکبوتی را که دیگر نیازی به معرفی ندار اما ما جهت آگاهی بیشتر شما عزیزان و همینطور برای کسانی که اطلاعات زیادی از این شخصیت ندارد عان میکنیم  . اسپایدر من یا همان مرد عنکبوتی داستان یک جوان 16 ساله ای که توسط نیش یک عنکبوت از قدرت عجیبی برخوردار میشود  در 7 فیلم به نام های متفاوت مربوط به مرد عنکبوتی روی پرده آمده است .  یکی از شخصیتهایی که هرگز از ذهن ما بیرون نخواهد رفت همین شخصیت برجسته کتاب های کمیک است   .

ظاهر مرد عنکبوتی

مرد عنکبوتی با لباسی قرمز رنگ و عنکبوتی مانند و بخش دیگری از لباس به رنگ آبی همیشه در فیلمها ظاهر میشمد . در کنار این شخصیت میتوان به بتمن اشاره کرد که او نیز از آثار کتاب های کمیک به شمار میرود . واما پس از چندی بازیهایی با عنوان مرد عنکبوتی به میان آمد .

تاریخچه بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4

بازیهایی که از کنسول پلی استیشن 1 شروع شد و کم کم به بازیهایی اندرویدی تبدیل شده و بعد از آن در بازیهای کامپیوتری جای خوبی برای خودش گرفت . در این بین کنسول پلی استیشن 2 و 3  و هم اکنون بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4 آمده است تا یک تجربه دیگری از این شخصیت را به نمایش بگذارد   .ما همیشه عاشق این مدل از شخصیتها هستیم . همیشه از نزدی با این نوع شخصیتها مواجه هستیم.

شهرت در برند مرد عنکبوتی

  از تبلیغات روزانه که مثلا با نام اسپایدرمن در بازار میبینیم و آرم و ها و برچسبها و کلی مقالات دیگری به همیشه در آنها باید خبری از اسپایدرمن نیز باشد  . اما اینکه در بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4 هم به همان اندازه محبوبیت خودش را حفظ کرده است یا خیر ؟ !  این سوالیست که باید برای به دست آوردن یک جواب دقیق به بحث در مورد بازی بپردازیم . پس با ما همراه باشیم تا نکاتی از این زبازی را مورد نقد و بررسی قرار دهیم .

 

پترو استیل آرام برترین وارد کننده انواع استیل در ایران

بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4

داستان بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4

ماجرا باز از آنجا شروع میشود که 8 سال از تبدیل شدن پیتر به مرد عنکبوتی میگذرد  . حال که پیتر متوجه میشود که شهر نیویورک در خطر بی نظمی آشوب قرار دارد قرار است به سرو سامان دادن این آشوب بپردازد .  در این بین او در بین یک دعوای بزرگی گیر می افتد که از یک طرف نیروهای نظامی به دنبال و هستند و از طرفی هم با باند اصلی خلافکاران درگیر میشود و اما هدف بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4 نشان دهنده جه نکاتی میباشد .

هیجان در بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4

خب طبیعتا مرد عنکبوتی یا همان اسپایدرمن تنها هدفش از این کارها برقراری نظم و امنیت است . اما جالب است بدانید که حتی نیروهای نظامی شهر هم او را به عنوان یک کاراکتر مثبت نمیدانند و باید خیلی حواستان باشد تا گرفتار نیروهایی که از چپ و راست به سمت شما می آیند نشوید . چرا که همیشه در این بازی موقعیت پریدن و تار تنیدن ندارید . دیالوگ هایی که در بازی گفته میشود و صداگذاری روی شخصیتها با روند بازی کاملا هماهنگ بوده و در این میان شما میتوانید در انتخاب ماموریتهای سخت نیز حضور داشته باشید .

جذابیت در بازی

بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4 شما را مدام با بخش داستان بازی سرگرم نگه میدارد و شما را همیشه درگیر جزییات زیاد بازی میکند . ادامه دار بودن بخش داستان بازی همراه با داستان هایی روایت میشود که هر کاربری را مجذوب بازی میکند  . شاید برای شما هم کمی عجیب باشد اما در واقع شما یک فیلم را دنبال میکنید نه یک بازی معمولی  .

کاراکترهای بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4

حال دراین شهر خطرناک دشمن اصلی اسپایدرمن آنقدر نقش های منفی دیگری وجود دارد که گاهی فراموشتان میشود که هدف امنیت شهر است و شهر را به آشوب میکشید  . اما در این بازی کسانی هستند که عدالت طلبی اسپایدرمن و کمکهای اورا درک میکنند و همین آدم ها میتوانند در روند بازی به شما کمک های زیادی کنند و برای شما در خیلی از مراحل آپشنهای مفیدی باشند .

 

پترو استیل آرام فروشگاه بهترین ورق ها استیل ،  لوله ، . …در ایران

 

بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4

گرافیک بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4

گرافیک در این بازی را باید در مواقعی دنبال کرد که ما با ارتفاع همراه هستیم  . زمانی  که  مردعنکبوتی قرار است قابلیت های خود را به نمایش بگذارد باید از سیل حمعیت و شلوغی خیابانها عبور کند و در این بین همزمان حواسش به موانع و ساخمانهای مرتفع باشد . همچنین بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4   را در آن زمانی که خودتان جای مردعنکبوتی هستید برایتان کاملا متفاوت جلوه میکند .

مکانیزم بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4

چرا که وقتی از ارتفاعات پرت میشوید و قرار است از مکانیزم بازی به خوبی استفاده کنید تازه متوجه این میشوید که لذت این همه  ارتفاع و تنها برای بینندگان است نه برای شما . پس شما در این بازی باید بخش تمرین بازی را حتما پشت سر بگذارید و در ابتدای بازی سعی کنید تا با تمام مکانیزم های این بازی آشنایی کامل را داشته باشید .

امیدواریم از بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4 لذت کافی را ببرید .

از بهترین فلنج های استیل  در گالری پترو استیل آرام دیدن کنید

انواع فلنج استیل

انواع واشر استیل

انواع گسکت استیل

انواع واشر فنری استیل

بهترین اتصالات استیل

بهترین نبشی استیل

بهترین پروفیل استیل

بهترین برندهای میلگرد استیل

بهترین های ورق استیل بگیر و نگیر و ورق استیل آینه ای

همکاری در فروش 

پشتیبانی قوی

2 نظر در “بازی مرد عنکبوتی Spider Man 2018 برای PS4

  1. کافه گیم گفت:

    ممنون از این مطلب کاربردی

  2. امیرعباس گفت:

    مطالبتان آموزنده بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *