تکنولوژی

بازی Halo Wars 2 – Ultimate Edition   برای Xbox One

بازی Halo Wars 2 - Ultimate Edition
بازی Halo Wars 2 - Ultimate Edition

بازی Halo Wars 2 – Ultimate Edition   برای Xbox One

پیش زمینه ای برای معرفی بازی Halo Wars 2 – Ultimate Edition   برای Xbox One

 از آنجایی که دنیای ما با صحنه های تکراری بسیار زیادی روبرو میباشد استودیوهای سازنده بازی دست به ساخت بازیهایی میزنند که در دنیای دیگر و یا با ورود موجودات بیگانه ای همراه باشد . در این بین بازیهایی با شخصیتهای بیگانه  و غیر آدمیزاد مثل شرک ،پسر جهنمی ، هالک ، ترمیناتور و بسیاری از این شخصیتهایی که در قالب فیلم و یا بازی هستند به میان می آیند . خب در این بین هم زمانی که یک استودیو به دنبال بازی جذاب تری با چهره های بیگانه تری هستند مجبورند از برخی بازیها الهام کرفته و از روی صحنه های فیلمها و بازیهای دست اول  کاراکترهایی جدید و متفاوت بزنند .

مقایسه بازی با سایر بازیها

مثلا شما در بازی رزیدنت اویل با انواع  اقسام زامبی ها وغول های بازی سر و کار دارید . از کاراکترهایی که در نقش انسان بوده و زمانی که به یک اهریمن تبدیل میشوند جهره متفاوتی را بر خود میگیرند و یا جیواناتی که به دلیل درگیر شدن با ویروسها با ظاهری کاملا متفاوت و ترسناک موضوع بازی یا فیلم را به مخاطب میرساند گرفته تا موسیقیهایی که خبر از ورود بیگانگان میدهند همگی نشانی از یک آثار متفاوت دارند . حال اینکه در مسیری قدم برداریم تا بتوانیم از شخصیتهای جدید برای ساخت بازیها استفاده کنیم  و به کوالیتی بازی بیفزاییم باید از بسیاری موانع عبور کنیم .

دیدگاه کاربران درباره بازی Halo Wars 2 – Ultimate Edition   برای Xbox One

 

حال ما اینحا به معرفی یک بازی مهیج و عالی با شخصیتهای گوناگون و محیطهایی کاملا متفاوت میپردازیم تا ببینیم نظر کاربران را جلب میکند یا خیر ؟! مجموعه بازی Halo Wars 2 – Ultimate Edition برای Xbox One یکی از پر طرفدارترین بازیهای مخصوص کنسول ایکس باکس درکشورهای غربی به شمار میرود . این بازی هم برای کنسول ایکس باکس وان و هم برای کنسول ایکس باکس 360 عرضه شده است . برای شناختن این سری از بازیها حتما باید در بازی کردن با آن تجربه خوبی داشته باشید . طبیعتا ساختن کاراکترهای جدید در بازی میتواند شما را از برخی نکات در درجه اول قرار داده و در محصولات برای یک استودیوی سازنده بازی تاثیر بسزایی داشته باشد . در این مطلب قصد داریم به برخی از این نکات اشاره کنیم .

پترو استیل آرام فرآیند تکامل استیل

بازی Halo Wars 2 - Ultimate Edition

ویژگی ساختن یک بازی شبیه بازی Halo Wars 2 – Ultimate Edition   برای Xbox One

  • شناخت صحیح کاراکتر ها بدون کپی برداری

از بازیهای شبیه به آن میتواند برای بار اول که کاربر با آن روبرو میشود به شدت خاطره انگیز شود و برای همیشه منتظر محصول جدید آن شرکت بماند .

  •  استفاده از کاراکترهای ویژه با قابلیتهای متفاوت

این مورد میتواند بمراتب انگیزه یک کاربر را برای ادامه بازی بیشتر کند حتی اگر در اوایل بازی کمبودهایی حس شود

  • زمانی که محصول شما منحصر بفرد باشد در ارائه محصول بعدی از یک امتیاز ویژه برخوردار خواهید بود .

همانند یک فوتبالیست که بعد از به قهرمانی رساندن تیم ملی خودش در جام جهانی قرار است که در یک بازی دوستانه شرکت کند .

  • استفاده از کاراکترهای ویژه  و منحصر بفرد میتواند داستان سازی خوبی داشته باشد .

مثلا شما یک شخصیت را بنام بتمن در نظر بگیرید . این کاراکتر بیش از 50 سال است که در میان ما تازگی دارد و هنوز هم در سال 2019 قرار است که سری جدید فیلمش به بازار راه یابد . لذا اگر استودیوی سازنده بازی از عواقب خوب و موثر بازیهایی مثل خدای جنگ و کاراکتر کریتوس عبرت بگیرد در سفارشی سازی  کاراکتر و داستان آن تلاش بیشتری خواهد کرد .

  • خاص بودن یک بازی برای هر کنسول میتواند خودش به تنهایی تبلیغات بازی را بالاببرد .

خب این یعنی چه ؟ در جواب شما باید گفت که اگر کاراکترهای بازی مثلا مثل لاک پشت های نینجا از ویژگیهای خاصی برخوردار باشد مطمئنا در خیلی موارد دیگر جدا از بازی های رایانه ای ، این برند برای استودیوی سازنده بازی یک تبلیغ جذاب و گویای باشد که زمانی که نام بازی و شخصیتهای آن را در یک جمع بازگو کردید اطرافیان و حضار در آن جمع با آن نام آشنا باشد .

پترو استیل آرام بهترین فروشگاه لوله و اتصالات  و انواع ورق استیل

بازی Halo Wars 2 - Ultimate Edition

معرفی بازی Halo Wars 2 – Ultimate Edition برای Xbox One

حال بعد از این همه تعریف و تمجید بد نیست کمی هم به سراغ خصوصیات این بازی و گرافیک بازی بپردازیم . بازی Halo Wars 2 – Ultimate Edition برای Xbox One یکی از همین بازیهاست که از کاراکترهای نسبتا خاصی استفاده کره است . خب میشود گفت که شخصیتهای این بازی در دهه های بعدی برای نسل دهه هشتادیا بسیار زبانزد باشد  .

داستان بازی Halo Wars 2 – Ultimate Edition   برای Xbox One

داستانی بی نظیر با ویژگیهای خاص و کاملا جذاب برای کاربران در قالب بازی Halo Wars 2 – Ultimate Edition برای Xbox One اینبار از یک داستان هیجان انگیز گرفته تا یک تجربه کاملا حرفه ای در زمینه بازیهای رایانه ای و روبرو شدن با دنیایی از فرازمینیها که همگی برای قتل و عام ما پایین آمده اند . شما اینبار قصد دارید تا با شناخت مکانیزم های حرفه ای بازی به جنگ با این فرازمینیها رفته و مار با طلاحها و روند مسابقه را یاد بگیرید . پس این شما و این هم بازی Halo Wars 2 – Ultimate Edition برای Xbox One

شرکت پترو استیل آرام برای شما عزیزان آرزوی تندرستی دارد

بازی Halo Wars 2 - Ultimate Edition
امتیاز دهید
چند ستاره متعلق به ماست
[Total: 0 Average: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *